Užíva niektorá z vás počas tehu prípravky Forever?

enricka
17. máj 2016

Prosím Vas, máte skúsenosti pocas tehotenstva s užívaním prípravkov FOREVER - Aloe vera gel, artic sea a nature min?
Ďakujem

hoffka777
21. máj 2016

Ahoj ja sa venujem konkurencnej firme Lr a velmi dobre poznám aj forever ale v žiadnom prípade by si nemala v tehotenstve ani počas kojenia pit aloe vera gel . Co ti mozem odporučiť je colostrum to som brala aj ja v tehotenstve a spreje z aloe vera ak mas záujem o viac info tak ma kontaktuj na mail barpet@centrum.sk ja som bola nedávno tehotná a mozem ti poradiť

l0llla
3. mar 2020

Dobrý,ja som brala všetky produkty, ktoré mi po konzultácii so svojím tímom odporučila známa kt pracuje v aloe Vera company.ja som to nechcela brat ale moja mamka bola hotová že bude mať prvé vnúča a ja som už nebola najmladsia,po tridsiatke,dala by aj milión za všetko čo pomôže k narodeniu vnúčatka,ja som bola nahnevaná lebo minala každý trimestri dosť veľa peňazí,ale brala som všetko.cele tehotenstvo som mala úžasné ani najmenší problém,ale nemyslela som si že kvôli týmto predraženými veciam.pred posledným trimestrom sme sa pre toto s mamkou pochytili,ja som tvrdila že nemam mať prečo problémy,veď som zdravá a tak ,ona zase že všetko sú to tie vitamíny.nahnevala som sa a odmietla som to brať,liezli mi na nervy aj množstvo čo som musela do dňa brať.nikdy som nemala rada branie hocijakých liekov,takže som prestala.p dva týždne som skončila v nemocnici,náhle sa mi začal kŕčom maternice otvárať a hrozil predčasný a keďže malinká bola veľmi malinká,bol to problém.pustili ma domov po týždni s tým že nohy hore, vlastne panvu, len oddych, že malá musí zostaň kde je čo najdlhšie,doma má už čakalo balenie s vitamínmi na posledný trimester.zacala som poctivo všetko brať,všetko ostatné som robila ako dovtedy a neznasala som ležať v tej nepohodlného polohe tak aj toto som vzdala.porodila som presne v ten deň kedy som mala,pôrod bol na prvorodičku super rýchly plus na druhý deň som už sedela na stoličke a malinká mala skvelé tri kilá.neviem či to čo sa stalo bola len brutál veľká náhoda,je mi to úplne jedno,hlavne že všetko bolo ok.nikoho nebudem presviedčať aby to bral a neviem či na každého obdobia tieto vitamíny rovnako,ale toto je moja skúsenosť.

l0llla
3. mar 2020

Dobré blbosti mi tam podopĺňal ten hlúpy slovnik,ale dúfam že každému dôjde čo tam pôvodne malo byť napísané 🙃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre