Únava počas tehotenstva

barb488
8. júl 2022

Caute baby chcela by som sa opytat nejake rady alebo nieco ako zastavit prilis castu unavu pocas tehotenstva? strasne som unavena cely den a nedokazem fungovat pocas dna , pomaha vam nejaka cinnost alebo nieco podobne? lebo posledne dni fakt vstanem ci spim viac ci menej sa citim bez energie a mam chut spat znova ako len vstanem😅 a dost ma to «”obmedzuje kedze chodim este do prace)

basska_b
8. júl 2022

Treba doplnat vodu, rozmanitu stravu a cukor. Podla mna je to tym, ze srdce pumpuje o liter viac krvi. Ale celkovo si telo povie o odpocinok. Pamatam si, jak som v praci zaspavala... kavu ja nepijem... mozno kofolu?

barb488
autor
8. júl 2022

@basska_b moc sladke vody obmedzujem kedze pijem nejaku pepsi alebo colu tak mam problem zaspat v noci kedze je v tom urcity kofein..

beata_k
8. júl 2022

@barb488 Vela vody, ovocie, zelenina a kava 😄 Ale v podstate s tym nic neurobis. Neboj, netrva to cele tehotenstvo 😉

eni46
8. júl 2022

@barb488 ahoj mne pomáha v robote sa prejsť a to pitie vody tiež dosť pomáha

cukrik000
5. okt 2022

Ahojte som v 23 tt cítim sa strašne unavená spala by som stále ako taký medveď 😀.. možno je to tým ze v noci zle spím.. neviem hmm

svokrinjazykmonika
5. okt 2022

@barb488 tiež som pár mesiacov doslova prespala, nepomôže nič podľa mňa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre