Ublíži dvojitá dávka vitamínov bábätku?

lucia795423
20. júl 2013

Chcem sa opytat,som v 10 tyzdni tehotenstva a nedopatrenim som brala dvojitu davku vitaminov dva tyzdne...su to vitaminy urcene pre tehotne...mohla som nejak ublizit babatku? Neobsahuju vitamin A!

bbarboraa
20. júl 2013

niee

tatko_bebe
20. júl 2013

neublizis akurat ich prestan na min 1,5mesiaca brat

nintu
20. júl 2013

a preco uzivas vitaminy??? ak mas kamosku lekarnicku tak nech ti vysvetli ze len tak brat vitaminy v tehu je blbost.zbytocna chemia pre babo.radsej vol teraz "zo zahradky" je kopu ovocia a zeleniny...naozaj...

doliva
20. júl 2013

ja som brala vitaminy babyVit normalne sa opytaj v lekárni im vysvetli čo sa stalo a oni budu vedieť... a mimochodom vitamyny niesu na škodu lebo obsahuju kyselinu listovu....

fialkaa
20. júl 2013

aj mne sa to stalo. gynekolog mi odporucil, aby som si k vitaminom, ktore som vtedy uzivala, kupila aj tie, za ktore ho platila nejaka farmafirma. ked som si kupovala nove balenie, lekarnicke to bolo divne a povedala mi, ze to tak nemam brat. maly sa narodil zdravy, nastastie. aj ja by som ich na tvojom mieste na nejaky cas vysadila.

zuzanocka
20. júl 2013

Co telu treba, si z nich vezme a zvysok vycikas 😉

talula
20. júl 2013

nadmerne mnozstvo vitaminov telo vyluci, ale skodu mozu sposobit vitaminy v tuku rozpustne (A,D,E,K)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre