Traumeel na bolesť kĺbov v tehu

lucik2008
4. máj 2016

Ahojte pouzival niekto mast Traumeel na klby v tehotenstve? Neviem uz na nohe stat tak ma boli bedrovy klb :( a to mi dali v lekarni ... neviem co uz na to si dat :(((t

8291
4. máj 2016

Pokial viem je to homeopatikum,kukni v googli,ale podľa mňa si to kludne premasti

lucik2008
autor
4. máj 2016

uz placem od bolesti pri chodzi ... je to strasne ... snad je to normalne

8291
4. máj 2016

@lucik2008 tak bolieť klby ťa môžu,ale nemalo by to byť ukrutné,pokial nevieš dostupiť,tak urvite smer lekár,nech ti zoberu adpon zapalove parametre,v ktorom tt si?najlepšie by bolo dať urobiť MRI

lucik2008
autor
5. máj 2016

v 27 :( tak ja neviem co mam robit

extrate
5. máj 2016

@lucik2008 ja som si davala konsku mast. bolesti som tiez mala ukrutne. povedala som to aj lekarovi, nic mi nepomohol. hned po porode to preslo.

lucik2008
autor
5. máj 2016

nemyslis vazne ... to ako mam fungovat este mam 3 mesiace a 1 mesiac v praci z toho :( v lekarni mi povedali ze konsku mast nemozem tiez som sa pytala ... my zeny si vytrpime svoje panecku

8291
5. máj 2016

@lucik2008 naozaj skoč k lekárovi,aspoň tie zapalovky nech ti zoberie,klb môže byť aj zapálený,nemusí byť len seknuty nerv z tehotenstva.A samozrejme je vhodné sa dať vypísať na PN,lebo námahou a chodením sa ti to bude zhoršovať

peppita
5. máj 2016

mne tu mast normalne odporucila ortopedicka, ze nic ine aj tak nemozem, ale bohuzial budem uprimna, nepomohla velmi:(Byt tebou tiez radsej idem k doktorovi

silvid
5. máj 2016

Pripadne nieco prirodne....ak je to klb tak kostihoj tinktura, mne napr.chrbtica vystreluje doslova do klbu,len laveho,pimaly som pred par dnami tahala nohu za sebou a na to je zasa najlepsi trezalkovy olej
@lucik2008

silvid
5. máj 2016

Lebo chrbat svina...mam s tym svoje skusenosti...zial. ten olej je aj na zaseknute,zapalene nervy,platnicky ...vsetky bolesti chrbtice. Ja som sa nim dala dokopy

lucik2008
autor
5. máj 2016

dievcata dakujem zajtra idem k lekarke neda sa to vydrzat ... napisem co som vybavila potom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre