Tlak nad pupkom vo vaječníkoch a možne tehotenstvo

bibi14031996
22. jún 2020

Mile snažilky a maminky minuli rok som 2x potratila a teraz po pol roku zvláštnej MS ktora mi každy mesiac od januara meskala cca 4-6dni mi tento mesiac prišla presne na čas a do dalšej mam 14 dni ked lezim či sedim mam zvlastny tlak vo vaječnikoch a dnes ked som sa snažila zapnut jedny nohavice som sa snažila stiahnut brucho a nedarilo sa mi to a mala som tlak and pupkom mala som to aj pri prvom tehu len viem že každe tehu je ine prosim poradte mi nikde som nenasl takuto diskusiu tak som ju vytvorila viem že na tehu test je skoro kedže pohlavny styk bol mini tyžden priatel je často preč

miadi
23. jún 2020

Neber to ze som hnusna je to uplne normalne.. Myslim ze su ti proste uzke nohavice. Z toho ten tlak nad pupkom

jaskolka
23. jún 2020

Aj keby si bola, tehotná, bruško by ešte nebolo veľké, to skoro by bolo. Ako maternica rastie, postupne až ju cítiť pod rukou, ale teraz to nebude z toho dôvodu ten tlak. Môžeš byť nafúknuta z x iných dôvodov, aj test ešte by bolo skoro, ako sama píšeš.Možno si nafúknuta z jedla, alebo proste nejaké to kilečko šlo hore 🙂

sense
23. jún 2020

Ak by si aj.min tyzdem otehotnela.tak to este urcite necitis lebo aj to oplodnene vajicko potrebuje cas na uhniezdenie

veronikaszabova
23. jún 2020

@bibi14031996 tehotenstvo to 100% nebude. Vajicko sa mozno nestihlo este ani uhniezdit a ty uz nedopnes nohavice?

miskaamiska
23. jún 2020

@bibi14031996 nemyslím, že je to tehotenstvo a keby si aj náhodou bola tak určite teraznemáš problém zapnúť nohavice. A ten tlak nad pupkom nemôžeš mať z trávenia? Maternica a vaječníky sú v podbrušku. Ak ti bude meškať ms, potom špekuluje nad tehotenstvom a vtedy si sprav test.

bibi14031996
autor
23. jún 2020

Neslo o nohavice baby islo o to že ked som stiahla brucho mala som tlak nad pupkom zle ste ma pochopili

veronikaszabova
23. jún 2020

@bibi14031996 nie, tehotenstvonto nebude. Je strasne priskoro

bibi14031996
autor
23. jún 2020

@jaskolka nafuknuta niesom nemma z čoho nic take som nezjedla

bibi14031996
autor
23. jún 2020

A posledna ms bolo 1den silne krvacanie a 3dni len take špinenie

veronikaszabova
23. jún 2020

@bibi14031996 a nemas skorej ovulaciu? Ked mas 14 dni do menzesu?

miadi
23. jún 2020

Ale to vobec nie je teho priznak tlak nad pupkom moze byt v 2trimestri. Na zaciatku teho mas maternicu ako slivku dole dole pod pupkom. Preto si este nenasla taku temu Lebo to nema nic s priznakmi teho . Stiahla si brucho a citila tlak svalou chapeš? Zbytocne hladas tam kde nic nie je. Vela stastia v snaženi prajem.

jaskolka
24. jún 2020

Tlak nad pupkom je až tak v druhom trimestri, keď je skutočne už maternica veľká, roztiahnuta. Aj keby si otehotnela pred mesiacom, neexistuje, aby už bol plod taky veľký..tehotenstvo toto nebude, ono je fakt, že ak túžis po bábätku, všetko si budeš tak vysvetľovať, ale keď si mala aj normálne menzes už a momentálne ešte ďalší nemeska, na 99%nebudeš tehotná.Môže to byť ovulácia, aj keď skôr v podbrušku by si cítila napätie,. Počkaj, a testuj po vynechani.

bibi14031996
autor
14. júl 2020

No takže ms mi meška už 7dni takže dnes si kupim test a ak tam budu vytužene čiarky rovno zajdem k mojmu dr snad sa konečne poštasti

bibi14031996
autor
18. júl 2020

Dňešné testovanie čo si o tom myslite dnes 11 den meška ms

domculis
25. júl 2020

@bibi14031996 ak vidím spravne je tam druhá ciarka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre