Tetovanie na bruchu a tehotenstvo

tatianamachacova
25. aug 2013

Ahojte...chcela by som si dat tetovanie do oblasti podbruska, este som nebola tehotna a preto by som chcela vediet ci mate skusenosti. Stane sa nieco s tym tetovanim pocas tehotenstva? Mohlo by sa natiahnut počas toho ako rastie bruško a tym znehodnotit? Dakujem...

zanin
25. aug 2013

@tatianamachacova ja mam tetovanie v podbrusku a nic sa mi s nim nestalo a to mam za sebou 2 tehotenstva. Ale mne sa ani strie nespravili. Asi zalezi aj od toho kde presne tetovanie je a aj od pruznosti pokozky.

tatianamachacova
autor
25. aug 2013

tych strii sa prave obavam...aby nepopukalo aj to tetovanie alebo co. Chcem to na pravu stranu zhruba do vysky ako sa nosia nohavicky...

sissy27
25. aug 2013

@tatianamachacova kamoška má, presne v miestach, ako popisuješ, a tehotenstvo skončilo cisárskym rezom, čo ti poviem... musela to dať potom celé prerábať a teda zväčšiť... takže nie len strie "ohrozujú" tetovanie v týchto miestach...

miskazv
25. aug 2013

ja mám tiež a kvôli striám mi povypadávala farba a natiahlo sa mi,takže bude nutná prerábka ☹ 😒

aristka
25. aug 2013

ja by som si nedávala ,počkaj po tehu ,nevieš ako sa ti natiahne koža ,mať tetovanie popretkávané striami alebo natiahnuté ..to nestojí zato ..to ,že sa to nestalo jednej nezanamená ,že sa to nestane druhej ...ako sa ti natiahne bruško je dané genetikou a veľkostˇou bábätka ...

tatianamachacova
autor
27. aug 2013

Kocky dakujem za rady...chcem len 4pismenka a neviem najst nejake ine miesto...take nenapadne...a tam sa mi to dost lubilo...je to prve tetovanie co by som chcela a nie som velmi extravagantna takze chcem aby sa to dalo aj skryt...

stanka113
7. jún 2022

Ja mam tetovanie na brucho pod prsnikom až dole asi po pupok také dlhé nie široké. Zatiaľ sa nič nestalo som v 6.mesiaci tehotenstva. Budem aj 2.rodit cisárskym a teda nie je to tak dole takže sa nič nestane. Natiahne sa ale vraj by sa malo pekne stiahnuť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre