Tehotenstvo rok po cisárskom

eva199
14. mar 2013

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti s tym, ze mal cisarsky rez a po roku otehotnela. Doktori vravia ze je dobre vydruat dva roky,ale co mam zname tak jedna sla trikrat cisarskym a po roku.

maca8
14. mar 2013

@eva199 Ahoj,je to dosť riziko-na brušnu stenu,maternicu,može sa potrhať.

rheia27
14. mar 2013

zalezi ako si na tom 🙂 mne doktorka tiez povedala ze staci 1 rok, ale vseobecne sa odporuca pockat 2 roky

eva199
autor
14. mar 2013

ja sa citim fajn,ziadne nevolnosti,,,,a doktorka povedala ze oka,,,

katkarv
14. mar 2013

@eva199 Je tu o tom vela popisane v inych temach,citala som tu aj take ze 3mesiace po cisarskom otehu a bolo vsetkoo.k

eva199
autor
14. mar 2013

no sak to,to je aj podla toho ako sa zena citi,ako sa rychlo zahoji a tak,,,,my sme radi,ze nasa mala bude mat surodenca,,,hlavne nech ide vsetko ako ma byt

dominika3333
14. mar 2013

Ahoj 🙂 Kamaratka ma 2 deti, obe rodila sekciou, po prvej dcerke otehotnela myslim po roku aj nieco, teraz ma rocneho syna a uz je v 4. ci 5. mesiaci tehotenstva, cize po druhej sekcii otehotnela velmi skoro. Lekar jej ale povedal, ze je to OK, ze rana sa hoji 3 mesiace a ak je zena dobre zoperovana, nemal by byt problem. Tretie babo bude rodit planovanou sekciou. Pravdepodobne to zalezi aj od lekara, kazdy ma na to iny nazor, pre istotu radsej hovoria o vacsom casovom odstupe, predsa clovek nikdy nevie a oni su zodpovedni, moze sa stat vselico...

katuskamaj
14. mar 2013

Ahoj, ja som rodila v roku 2008, 2010 a 2012 a 3x mi robili sekciu. Všetko dobre dopadlo, ale je to veľmi individuálne, pretože niekto môže rodiť po prvej sekcii spontánne a niekto (ako ja) má tenkú jazvu. Takže vôbec sa to nedá zovšeobecňovať.

zuuzka
14. mar 2013

@eva199 Ahoj. Mne moja lekarka pozrela jazvu po roku a povedala, ze kludne mozem otehotniet, ze zahojenejsie to uz nebude. Takze si myslim, ze po roku je to individualne, podla stavu jazvy na maternici. Treba konzultovat s gynekologom 🙂

mrva
15. mar 2013

ja som rovnako bola po sekcii o rok tehu a v pohode, len ma viac kontrolovali a vždy bol uzv na kontrolu pevnosti rany

nadhera
15. mar 2013

obe deti mam cisarom a je medzi nimi 14mesiacov rozdiel, vsetko OK , jazva pekna - jedna a schova sa do plaviek 😀

zaraaa
15. mar 2013

Ahoj 🙂 ked sa ty cítiš na to,tak neni problem,len sa potom musíš viacej šetriť v tehotenstve,aby ti nepraskla jazva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre