Tatárská omáčka Helmann's počas tehu

terezi666
11. okt 2016

Mám strašnú chuť na langoše z tatarku hellmann's a zo struhaním syrom myslite že si možem dopriať??? A čo si myslite o tavených syroch možem si aj ten dať ? lebo uš mi spominaly že by sa to nemalo ,čo myslite??

mimi8814
11. okt 2016

ked to nebudes jest na kila tak si kludne daj

siska53
11. okt 2016

@terezi666 No,nejde sixe o zdrave jedla,ale vsak normalna porcia ta (vas)nezabije. Nie je take horuce leto,ze by hrozila velka pravdepodobnost salmonely a pod.

moni244
11. okt 2016

@terezi666 jednoznacne nie, nic varene, vyprazane, tepelne opracovane. Najlepsie by bolo jest len klicky a vodu 3 krat prevarenu pri svite mesiaca (ak mienis zakladat tento druh diskusii, tak sa nauc aspon zaklady pravopisu)

severanka90
11. okt 2016

@terezi666 ty si daj kludne hocico, aj tatarsku, aj ten deodorant s cigaretovym dymom. Tvojmu IQ uz nic neublizi. 😃

terezi666
autor
11. okt 2016

@severanka90 deodorant?????cigaretovy dym ? Keď uš tak sa uisti akú som davala diskusiu lebo neviem čo tu pletieš a ano mam diskusiu z el. Cigarety ale ja sa tam nepitam na dým ale na páru a to je rozdiel ..... moni244 ja sa nepotrebujem hrať na dokonalu bezchybnú spisovateľku čo si na to ani netrufám a kto chce nech si tie chyby opravi

moni244
11. okt 2016

@terezi666 tak vypoveda to aj o inteligencnej urovni, co je super kombinacia, ked zoberiem, ake temy si uz stihla zalozit

obsadenemeno
11. okt 2016

@terezi666 ti us ratsej any nedichaj, sak dim ci para, fsetko iedno....

mirkamirko0809
11. okt 2016

@terezi666 ako slovenčina jedna katastrofa dievča,hanbila by som sa písať,byť na tvojom mieste a to ešte o takých kravinách😲

terezi666
autor
11. okt 2016

@moni244..... založila som iba 3 témy čo je zaroveň vtom aj táto diskusia.........

moni244
11. okt 2016

@terezi666 no ďakujem pekne, keďže sa každá týkala tvojho stresu z jedla, zo vzduchu, takže keď zoberiem tie témy, plus tvoj pravopis, nič lichotivé mi nevychádza

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obsadenemeno
11. okt 2016

@terezi666 a musy to bit helmann's, abo zjes aj z inov tatarskov?

nadabula
11. okt 2016

@terezi666 ...ale ked pises, tak by si aspon zaklady pravopisu mala vediet, kde si chodila do skoly a naco? Vsak deti na ZS zvladnu taku konverzaciu, take hrubky, uletena tema, Ty mozes jest vsetko, Tebe uz nic neuskodi 😝

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stardust
11. okt 2016

@moni244 ako si vadna?! Klicky su predsa vysoko rizikove! Ved naposledy zomrelo niekolko ludi v Nemecku na hemoragicku Escherischia Coli v KLICKOCH. Autorka by teda mala zostat len pri tej tri krat prevarenej vode za svitu mesiaca 😉 😉 😀 😀

moni244
11. okt 2016

@stardust ach môj bože 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 takto som ju ohrozila, aj jej dieťa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

obsadenemeno
11. okt 2016

@moni244 tam je len jedna hrozba, a ta veru nie je od teba....... 😠

lorela
11. okt 2016

@terezi666 Kúp si nejakú knižku, dve, pre tehotné, čítaj pomaličky a nedávaj takéto otázky do éteru, lebo sa ti dostane len verejného posmechu.
A k otázke; langoš môžeš, tavené syry môžeš. Akurát nie často. A dopraj si aj zdravšie jedlo.

katpizur
11. okt 2016

@veronika295 ani nehovor snad toho sa tu nedockame, to by uz bol totalne ze masaker. Ja ked toto citam tak sa inak smejem. Nechapem ze niekoho taketo nieco moze vobec napadnut 😖

maxiva
11. okt 2016

syr mozes normalne...normalne jedz naco mas chut.. 😉 asi si si to pomylila s plesnivym syrom ten by sa nemal jest.na to ma upozornoval normalne lekar,tak sa nesmejte zeny 😎

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
11. okt 2016

@maxiva Ja som jedla aj Nivu aj ostatné "plesnivé" vychytávky - a tu som aj moje deti -zdraví sme a živí..... 😉
Ženy, ste len tehotné a nie choré -teda pri normálnom bezproblémovom tehu -ja som vôbec neriešila či niečo môžem jesť, robiť, dýchať, kýchať a neviem čo ešte a čudujme sa - prežila som a aj moje deti. Toto na MK je už fakt na smiech a niekedy vlastne už na plač a rozum mi stojí na čo všetko sa dokážu ľudia-ženy spýtať....Kraviny to vám chodí po rozume..... 😅 🙄

evittam
11. okt 2016

@terezi666 Mať tvoje problémy a ministrov plat a ten príspevok vyššie platí aj pre teba. 😉

nyusika
11. okt 2016

Toto sú niekto robí srandu ?
V posledných dňoch samé "perla" témy...neverím, že sú reálne

clodika22
11. okt 2016

@nyusika ja ani len neverím že niekoho baví takéto témy vytvárať. Neviem či niekto má veľa voľného času a nevie čo s ním, alebo čo. 😠

obsadenemeno
11. okt 2016

@clodika22 keby boli vymyslene, bola by este nadej, ze je to len zo srandy a ze ludia este maju nejaky ten zmysel pre humor a trosku sedej hmoty v hlave...... Bohuzial ja mam pocit, ze vacsina z autoriek tychto "neuveritelnych" a "neuveritelne hlupych" tem to myslia smrtelne vazne....... 😒

Clovek by si pomyslel, ze v dobe, ked su VSETKY informacie dostupne na nete a KAZDY ma pc/fon/tablet a pristup k wi-fi, tak ze by tych blbych otazok bolo menej. Bohuzial, toto je leniva doba. Naco by som si davala namahu hladat nieco na nete, este nad tym aj rozmyslat a vyviest z toho nejake zavery. Radsej napisem na forum a pockam na odpovede. Ze tie odpovede mozu byt nespravne/scestne/mozno aj zdraviu nebezpecne, to je mi uz sumafuk.
Ale sak som cool, ta ne?

nyusika
11. okt 2016

@obsadenemeno priekak je ale, ze na beyw5sa dozvieš najmä tí, čo chceš...chceš, aby si sa uistila, že tatárska, najmä Helman's škodí?
Dozvieš sa to ! Aj odborné práce o tom si isto prečítaš...čo už, doba je zlá

nyusika
11. okt 2016

Na nete sa dozvieš najmä to...malo byt

atrami
11. okt 2016

Bože dievča, s Tebou si tu ešte užijeme. Doteraz si žila z čoho? Zo vzduchu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre