Sú tu nejaké mladé maminky?

maminka17tobi
31. mar 2020

Ahojte maminky a aj budúce maminky. Rozhodla som sa tu napísať a zároveň sa opýtať či tu máme nejaké mladé maminky? Ja som 17 ročná budúca mamina a teraz čoskoro mám termín 22.04. Moje najlepšie rozhodnutie bolo nechať si bábätko a preto by som chcela podporiť aj iné dievčatá čo sú v takejto situácií. Dieťatko je dar 🙂, ak máte niekto skúsenosti alebo sú tu nejaké mladé dievky píšte 🙂 aj ostatné maminky!

janinuska
31. mar 2020

Dieťatko je vždy dar, či ho máš v 17, či v 40 rokoch, ja som mala 27, keď sa mi narodil syn, v pôrodnici vedľa mňa ležala 17 ročná baba, narodila sa jej dcérka, bola veľmi šťastná, že ju má. Držím ti palce.

sanssa
31. mar 2020

suhlasim 🙂 a je tu kopec mladych mamiciek, neviem ci aj skupinu nemaju

aliii3
31. mar 2020

aspon je fajn ze to tato beries a je vidno, ze sa na neho uprimne tesis. isto mas zazemie v rodine, co je viac nez faj, budem ti moc drzat palce, aby si porodila co najlahsie, mala zdrave babatko a vsetko slo tak asko si to predstavujes

olivia2001
31. mar 2020

@maminka17tobi ahoj tiež budem ochvilu mlada mamička mam 18. Termin 20.5 a nesmierne sa tešim na moju dcerku ! ❤🤰

janulik2008
31. mar 2020

Sestra mala 17 keď sa malá narodila a trz má tá potvorka už 4.5 roka kam to utieklo prepánajána 😁

smejko25
31. mar 2020

Wuaw tak to som uprimne rada ze je tu taka mlada baba ktora sa fakt uprimne tesi 🙏🙏
Ja si doteraz pamätam ked som mala asi 15 sme s mamkou pozerali tv a islo tam ze mlada baba otehotnela a bala sa to doma povedat atd atd...vtedy som sa mamky opytala ze co by spravila keby som ja tak prisla a povedala ze som tehotna....hlboko sa mi pozrela do oci a povedala : Povedala by som ti ze nic LEPSIE sa ti nemohlo stat ❤️To bolo premna vtedy totalne wuaw 🙏

maminka17tobi
autor
31. mar 2020

Žienky úprimne som rada že je tu toľko pozitívnych ľudí ❤️🤰🏽 Ja sa nesmierne teším na svojho synčeka, tak isto aj manžel. Nič mi nerobí väčšiu radosť ako moja rodina. Ďakujem Vám za priania ! Dúfam že tu budem motivovať dievčatá ktorá budú možno v rovnakej situácii 🙂 ak by niekto chcel môžte mi napísať aj osobne len, teším sa

bibg
31. mar 2020

@maminka17tobi ja mám síce 23 ale cakam druhé vymodlene babatko 😍 prvé sa mi narodilo keď som mala 21. Ale keby to bolo možné spravila by som si dieťatko už skôr 😄 Môj sen bol byt mladou maminkou 🥰 podaril sa, v októbri budeme 4. 🥰 nie je nič krajšie ako držať SVOJE dieťatko v náručí. Je to to najkrajšie rande. Lebo aj keď 9 mesiacov nevies ako vyzerá, budeš ho milovať viac ako čokoľvek iné 🥰😍❤️❤️

lija22
31. mar 2020

@maminka17tobi ahoj, zrejme si to nemala, ani nebudes mat lahke. O to viac ti drzime palce. Nech ste zdravi cela rodina a mate jeden v druho oporu. Ako sa bude volat chlapciatko?

maminka17tobi
autor
31. mar 2020

@lija22 zo začiatku nemala ale teraz si to užívam 🥰 a neskutočne sa tešíme 🙂 chlapček bude Tobiasko

maminka17tobi
autor
31. mar 2020

@bibg to je jasne to je jedine rande na slepo ktoré určite vide a stojí za to ❤️ Držím palčeky aj Vám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre