Strepsils plus v 5. týždni

katarin179
18. feb 2017

Ahojte dievcata, zacinam sa velmi tesit, pretoze to vyzera, ze sa nam po 3 mesiacoch snazenia podarilo otehotniet. No v zapati som sa velmi prelakla, pretoze posledny tyzden ma boli dost hrdlo. 2x som si strekla Strepsils plus a 2x kloktala tantum verde. Ani vo sne mi nenapadlo, ze aj taketo lieciva, kt sa aplikuju lokalne mozu byt problem. Pritom si davam pozor na vsetko... Mali ste niektora z Vas podobny pripad? Je sa coho obavat? Dakujem krasne za vsetky informacie.

bodka2213
18. feb 2017

Ahoj, s týmto ti ja neporadím kedže som taký problém nemala , no chápem ťa a tiež by ma to zaujímalo . S manželom sa snažíme o babo a tento týždeň ma bolelo hrdlo .. Bolá som zúfala pretože na všetkých tých pastilkách a liekoch čo som mala doma sa nesmú použivať počas tehu .. Skús sa opýtať lekárky .. No osobne si myslím a verím že budete obaja po pôrode zdraví 😉

valy
18. feb 2017

@katarin179 v zahranici mi doktor povedal, ze si to kludne mozem dat, tak sa podla mna vôbec nestresuj kvôli tomu, ze si si to dvakrát dala

katarin179
autor
18. feb 2017

Ahoj bodka2213, si zlata, dakujem

katarin179
autor
18. feb 2017

Dakujem za info valy 🙂

delmondo
18. feb 2017

Netrap sa tým, bolo to len dva krát, aj to len lokálne. Do budúcna si daj pozor, čo užívaš počas tehotenstva. Pri najblizsej prehliadke to spomen lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre