Stalo sa vám, že to mal byť podľa doktora chlapec a nakoniec to bolo dievčatko?

2. okt 2023

Stalo sa to aj vám , dr. Tvrdil dokonca mi aj ukázal že to bude chlapec a nakoniec na ďalšiu poradňu mi povie že dievča. 😀

ivangeline
2. okt 2023

Nestalo.

syslik81
2. okt 2023

ja som mala byt chlapec ..a rozhodne niesom .. stava sa .. aj v dnesnej dobe hold nie vzdy je dobre otocene a niekedy sa clovek pomyli

la_dolce_vita
2. okt 2023

Stalo sa mi to ale naopak, uz je to 23 rokov, co sa mi narodil syn namiesto slubovanej dcery. Lekar mi to nasledne aj vysvetlil, preco sa to stava, proste nevidel este dole vajicka, pri porode to bolo prekvapenie 🙂 . Ale uz su urcite kvalitnejsie ultrazvuky v dnesnej dobe.

nikol789
2. okt 2023

Mne povedali ze chlapec, tiež mi ukazovali pipika.... Potom aj na ďalšej poradni ze chlapec... A potom ze dievča.. Aj sa narodilo dievča 😀🤪

anavixy
2. okt 2023

Kamaratke sa tak stalo, najprv dievca, potom do konca tehotenstva chlapec. Narodilo sa dievca 😀

rebrambora
2. okt 2023

My sme cakali veeelmi dlho, ale tak nejako podvedome som vedela uz od zaciatku. Este v 20tt mi povedal, ze je babatko poskladane tak, ze mi to na 100% nevie potvrdit.
V dnesnej dobe ale myslim, ze uz sa nemas velmi coho obavat, co sa technologie tyka.

ivik4
2. okt 2023

Normalne
Ja som mala byt Lukáš a aj v dnesnej dobe je to stale časte

zorkahorka
2. okt 2023

Ja som pocula, ze uz aj grochal sa sekol 😀

maranta_leuconeura
2. okt 2023

No ved z tej machule nieco vidiet, ja ich obdivujem, ze najdu okrem hlavy aj telo 😀

ayaya
2. okt 2023

Stalo. Dvakrát mi povedal, že to bude chlapec a tretíkrát dievča. Nakoniec to bolo dievča.

nevenka
2. okt 2023

No veru nestalo, mam 4 deti a vzdy mi doktor povedal spravne, posledne dieta bolo dievca v 13+4 na 80%, a potom to percento len zvysoval a narodilo sa dievca.
Sesternici tiez spravne povedali. A sestre nieco splietali v nemocnici s chlapcom, jedna mlada doktorka, bola tam s krvacanim. No a potom uz jej doktor, aj primar, ze urcite dievca a maju dievcatko.

adka3321
2. okt 2023

v 17tt na 99% chlapec, v 20tt na 100% chlapec, v 23tt dievca a aj to je dievca 😀😀😀. pri druhom tehotenstve mi doktor v 13tt povedal, ze dievca a aj to dievcatko ostalo

siera_springs
2. okt 2023

Stalo. Doktor na sone v 12tt videl chlapca, na dalsej poradni v 16tt vravi ze to bude dievca a tak aj bolo🙂

andrea_82
2. okt 2023

Kamaratka isla do porodnice s nausnickami a nakoniec to bol maly Fero.

andrea78
2. okt 2023

Mne doktor tvrdil - opakovane na poradniach, podla toho, co vidi na sone, ze cakame dievca. Meno vybrane, vacsina vybavy nakupena. V 36tt nastali problemy, sono robil iny lekar v nemocnici a ten oznamil, ze je to chlapec.

lulu0123
2. okt 2023

Kamoske cele tehotenstvo tvrdili ze chlapec a narodilo sa dievca.Brutalny sok.Ani meno nemali vybrate😀Stalo sa to cca pred rokom.

silvike
2. okt 2023

Mojej kamoske. Cele tehotenstvo jej dvaja Dr. vraveli ze bude chlapec. Prisiel porod, ona nachystana ze to bude Filip a bum narodila sa....Danielka 🙂 Tiez vobec neuvazovali nad dievcenskymi menami, len tak narychlo vymyslela uz pri porode.

diana20
2. okt 2023

Stalo sa mi to a na ďalšej poradni bol znovu chlapec no už som doktorovi moc neverila, šla som si to dat potvrdiť inde a bol to chlapec! 😊

autor
3. okt 2023

No však uvidím ... skôr sa vypitam na veľké sono tam mi povedia lepšie

mnamko
12. okt 2023

Mojmu krsňaťu celý čas hovorili ,že dievča a po pôrode chlapec,bola uplne v šoku a jej muž na chodbe,keď mu to povedali skoro odpadol ,

autor
12. okt 2023

@mnamko No to sa stalo aj mne 😀 pri druhom chlapčekovi, celý čas tvrdil že dievčatko aj vecičky som kupovala na dievčatko a nakoniec chlapček bola som v šoku. A teraz tretie tehotenstvo a povie mi že chlapec ja že v pohode okej budem mať troch chalanov a nakoniec mi povie že asi dievča... No tak neviem ale, myslím si a cítim že to bude opäť chlapec.

mariaset
13. sep 2024

@nikol789 a v akom týždni vám povedali že to bude chlapec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre