Spevňuje sa tuk na brušku na začiatku tehotenstva?

bubina22
26. dec 2015

Ahojte kočky chcela by som sa spytat či na začiatku tehotenstva možem mat ešte tuky na brušku ale už sa hned spevnuje? A ked si robym test aka je možnost že je je vysledok spravny a nie je to len poplach? Za každu pomoc velmy dakujem

moni244
26. dec 2015

Tu prvu cast som nepochopila, ale ani sa necudujem, ked je to napisane tak ako je, no a test, ak je negativny, moze byt, ze si tehotna, ale este bola nizka hodnota HCG, ak bude pozitivny, tak to nema preco byt falosny poplach

eleaelea
26. dec 2015

🙂

marina24
26. dec 2015

aké tiky preboha ?
a dievča,nauč sa najprv gramatiku, a potom maj bábo !

henikav
26. dec 2015

Co maju spolocne tuky na brusku s tehotenstvom? Od toho tehotenstvo nezavisi. A ak ti vysiel tehotensky test pozitivny tak si tehotna ak negativny, este moze vyjst pozitivny neskor, skus znova o par dni. Ale z pozitivneho uz asi negativny nebude

sardinka335
26. dec 2015

A toto su buduci rodičia ty kks ....a ty si čo mešuge? Prazdniny aha...
Tuky na brušku mozeš mať, no jedine koža na bruchu sa naťahuje...tehotenstvo ti nič nespevnuje skor naopak.
Pri tehotenstkom teste moze byť pozitivny vysledok - 2 paličky spravny a vysledok 1 palička - teda negativny moze byť tiež spravny. Takze teraz neviem ktory vysledok ty povazuješ za spravny....ak maš 2 paličky tak je pozitivny a spravny.

kiwi82
26. dec 2015

Babyyyy pomoooc nie so tehotná a mám tuky na bruchu, čo to znamená????? 😀

stary_ujco
26. dec 2015

Že mas menej žrať a viac sa hýbať....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre