Spanie na bruchu v 21. týždni tehotenstva

marika1918
9. júl 2022

Ahoj baby, som v 21tt a chcela by som vedieť čo si myslíte o spaní na bruchu. Nemyslím tým že tak spím vždy no niekedy nedokážem vôbec zaspať a dokážem zaspať len na bruchu

viestta
9. júl 2022

Keď ti to veľkosť brucha dovolí, tak spi aj na bruchu. Ono to časom nebude možné vôbec. O babo sa neboj, to si spokojne pláva v plodovej vode, nepotlacis ho

miskamicha
9. júl 2022

@marika1918 ak ti to je prijemne nevidim problem.. ale nacvicuj spanok aj na boku🤣

marika1918
autor
9. júl 2022

@viestta no ja som už asi tak pred týždňom mala dosť veľké brucho dokonca som sa už nevedela ani zohnúť a po niekoľkých dňoch som sa v jedno ráno zobudila a brucho bolo preč 😏
Ale pohyb dieťatka cítim stále len si to neviem vysvetliť ako mi mohlo zmiznúť brucho

marika1918
autor
9. júl 2022

@miskamicha spím aj na boku aj na chrbte no niekedy sa to nedá 😂 niekedy by som najradšej spala po sediački 😂

anavixy
9. júl 2022

Ja som do konca tehotenstva (prenasane) spala na poloboku, tak ako spavam aj teraz aj predtym. Ked je ti to pohodlne, nie je problem 👍🏻
Na chrbte by si spat nemala kvoli utlaceniu dolnej dutej zily.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre