Som tehotná a každú noc mám bolesti

angie_l
13. jún 2017

Chcela by som poradiť už viem teda že som tehotná včera som bola u doktora len mi povedal že áno len ešte tam nič poriadne nevidí keďže som len v 3 týždni,ale mám taký problém každú jednu noc sa zobudím o nejsom čase nadránom niekedy o 4,5 alebo napríklad dnes o 2 ráno a neskutočne mám bolesti v podbrušku,ono to prestane dajme tomu po 10min a zase zaspim,hovoril mi doktor že sa mi rozťahuje maternica ale je to dosť
Bolestivé stretli ste sa stym už?

pininka
13. jún 2017

Ak je to tvoje prve dieta,mozes to citit citlivejsie. Ja som pri prvom mala hrozne bolesti v panve, ako sa mi roztahovala. Potom uz pri druhom a tretom nie.

seblicek
13. jún 2017

Vieš čo ja som to nemala až takéto intenzívne ale tiež som mávala tak nadránom bolesti v podbrušku, ono sa tam takto na začiatku deje veľa vecí v tej maternici a ak si trošku citlivejšia tak to môžeš viac vnímať a preto ťa to bolí. Ono to má každá žena inak ale neboj sa, po nejakom čase by to malo odoznieť aj samé. 🙂

svetlana35
13. jún 2017

@angie_l ahoj, ano aj mna to bolelo aj krize, este aj teraz citim mierne bolesti. Tiez doktor povedal ze je to normalne.

bienennest
13. jún 2017

@angie_l Ahoj, ja som mala pri kazdom tehotenstve bolesti v podbrusku (z roztahovania maternice) a hlavne ked som sa prudko sa pohla alebo kaslala v lehu a tiez bolesti chrbtice (to sa ti zas pripravuje panvove dno na porod a sa ti vdaka hormonom zmakcuju bedrove vazby). Takze ano, je to normalne a nic prijemne, ale patri to k tehotenstvu.

Ked ta to boli len v spanku skus zmenit polohu a lahnut si napriklad na stranu so schulenymi nohami.. bolesti by mali potom ustupit. A na bolesti chrbtice pomoze len teplo, takze skus si davat but teple naplaste na chrbat alebo existuju aj specialne kremy, ktore po naneseni sposobuju teplo.

hapipa
13. jún 2017

Pri prvom dieťatku je možné všetko a treba si uvedomiť takú vec, že každá žena, vníma a znáša tehotenstvo inak. Inak každá z nás znáša aj bolesť, niektorá ju až tak moc nevníma a iná sa na ňu zobudí. Ak ti doktor povedal, že je všetko v poriadku, tak ti neostáva nič iného len vydržať a dúfať, že bolesti ustanú

angie_l
autor
13. jún 2017

Ďakujem Vám zienky za rady určite
Mi pomohli

nika898
13. jún 2017

@angie_l ahoj urcite to je zvacsovanie maternice. Ver doktorovi ked povedal ze je vsetko ok tak sa nestresuj. Mne pri prvom tehu doktor poradil Magnezium ze vraj stimuluje roztahocanie maternice. Teraz pri druhom tehu bolesti v podbrusku skoro nemavam ale to je urcite aj tym ze syncek ma rok takze maternica je este roztiahnuta. 😀 drzim palce a treba len vydrzat a skus si uzivat tehu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre