Som tehotná?

emma133
19. nov 2018

Mám 16 rokov a s priateľom sme mali pohlavný styk s kondómom... bez kondomu to do mna raz dal a hneď vybral... mešká mi menstruacia 11 dni... robila som 2 tehotenské testy boli negatívne... pobolieva ma v podbrušku...celý mesiac som však zažívala veľa stresu zmena prostredia myslite že by som mohla byť tehotná ďakujem za odpovede

lkristinka
19. nov 2018

@emma133 ahoj , možnosť to je , ale tie testy v tom prípade nechápem , možno ti ešte len prídu a meškajú kvôli stresu ...

gabika0825
19. nov 2018

Testy môžeš mať kludne negatívne, kamarátka to takto mala tiež. Urobila si 3 testy ktoré boli negatívne ale nezdalo sa jej to tak šla na gyndu a gynekolog jej povedal že je v 5 týždni. Takže chod na gyndu. A určite to povedz rodičom o tom čo sa stalo.

h_petra
19. nov 2018

@gabika0825 vážne má ísť povedať rodičom, že má strach, že je tehotná? 🙂 ty by si v jej veku a na jej mieste hrdinsky šla a povedala?

@emma133 z toho, čo popisuješ určite nebudeš tehotná 😉
V tvojom veku je bežné, že nemáš ešte úplne pravidelný cyklus.
Samozrejme, ochrana pred neželaným tehotenstvom je dôležitá, takže na to nezabúdať aj naďalej 🙂 užívaj si mladosť a krásne časy zaľúbenosti

haluta
19. nov 2018

Nevrav to rodičom.... 😀 😀 😀 😀 Blbosť.... Ešte skús počkať pár dní. Ak nedostaneš choď ku gynde. Možno ti to práve mešká pre ten strach/stres 🙂

ink
19. nov 2018

Ahoj, v tvojom veku je ešte normálne mať výkyvy v pravidelnosti cyklu. Keď stresuješ, len si to zhoršuješ.

sapa20
19. nov 2018

Ahoj. Vôbec nemusíš byť tehotná.
Môže to byť nepravidelný cyklus, cysta,stres,...
Skús teplý kúpeľ možno ti privodí menštruáciu

gabika0825
19. nov 2018

@h_petra tak je mi jasné že to je ťažké, lenže ak je v tom, tak sama to nezvládne a rodičia sa o tom tak či tak dozvedia. A myslím si že dievča v takom veku ktorá navyše sexuálne žije, by mala čo to už vedieť čo sa môže stať keď spí s frajerom bez ochrany. Aj ten 1x bez ochrany môže spôsobiť takéto veci. Takže podľa mňa je na mieste, aby počkala ešte týždeň a ak menzes naozaj nepríde, tak urobiť si test a alarmovať aspoň mamu.

emma133
autor
19. nov 2018

@gabika0825 už som robila 3 a nič

seva22
1. dec 2018

Mne v tvojom veku niekedy menstru vynechala aj tri mesiace...a vzdy ked som zmenila.prostredie (anglicko rok, amerika 4 mesiace, francuzsko 3mesiace),vzdy mi menstruacia prisla az po dvoch mesiacoch... Neplas sa a nabuduce nedovol priatelovi ziadne experimenty "na ostro",za ten stres potom to nestoji

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre