Skrátený krčok a orgazmus

daniela87sk
28. apr 2020

Ahojte baby, zaujíma ma tie čo sa vám skracuje krčok, viem, že sex je tabu, ale aj samotný orgazmus myslíte že uškodí krčku? Resp.nezistovali ste u svojho dr?

veronikaszabova
28. apr 2020

@daniela87sk pri orgazme sa stahuje maternica, cize ani to, pokial mas nejaky problem

ankare
28. apr 2020

Pri prvom tehotenstve mi od 30.tt hrozil predčasný pôrod kvôli skoremu skracovanie a otváraniu krčka. Sex bol, samozrejme, zakázaný. No moje telo funguje tak, že keď dlhšie nemám sex, snívajú sa mi erotické sny a v spánku dosiahnem orgazmus. Čiže vedome to nemám šancu ovplyvniť. Mala som teda orgazmy a neuškodili mi, chvalabohu. Dokonca som rodila 10 dní po TP.
Držím palce, nech všetko dobre dopadne.

daniela87sk
autor
28. apr 2020

@ankare no to sa ináč stane aj mne , že v sne ale odkedy mi vznikol tento problém tak sa mi to nestalo.

lenuliatko84
28. apr 2020

Mam operovany a skrateny krcok,ale toto je posledna vec co by ma napadla.a kazda ktora nesexuke ma eroticke sny,preto sa treba muzovi venovat

alzbeta812
4. máj 2020

@ankare to by som chcela.aj ja 😂😂 aspon nieco :D ked.mam sex zakazany :D

alzbeta812
4. máj 2020

Ja som hovorila muzovy ze odkedy spolu nespime tak sa mi.snivaju eroticke sny s nim 😂😂 doteraz to.bolo vzdy s.niekym.inym ale ze tera.Uz.aj.s nim:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre