Sex v tehotenstve

18. mar 2022

Dobrý deň chcem sa vás opýtať žienky som prvý krát tehotná keď som bola minulý týždeň ku gynekológovi nespýtala som sa ho od toho stresu som rýchlo vyšla von môžem mať sex s priateľom keď som tehotná 3 týždne nemôže sa nič stať bábätku do koľkých mesiacov to môžem robiť ? Ďakujem za každú radu prosím blbé komentáre si nechajte pre seba len sa tu pýtam slušne

babovka2321
18. mar 2022

Ak ti lekar nezakazal, kludne az do porodu.

jaskolka
18. mar 2022

Iba 3 týždne určite nie si tehotná, to by si ešte ani nevedela o tom. Zrejme si tak v 7-8tyzdni, čiže v 1 trimestri. Pokiaľ doktor nenašiel nijaký problém, že nemáš rizikové tehotenstvo, tak by to malo byt ok.

h2
18. mar 2022

Sexovať môžeš, dokým nemáš žiadne problémy, kvôli ktorým by ti to lekár zakázal. Pokiaľ nič nepovedal, smelo do toho. 😉

julka29
18. mar 2022

kým nemáš žiadne problémy môžeš mať sex celé tehotenstvo 🙂

lucia7933
18. mar 2022

tak ja neviem..ale ja mam pocit ze mne sa vsetko zacalo kazit prave po sexu v tehu...a zhruba v tom obdobi ked sme sex mali doslo asi k zamlcanemu potratu...mozno nahoda..? neviem..ale vycitam si to

pininka1
18. mar 2022

@lucia7933 nevycitaj si nic. X zien ma sex cele tehu a nic sa nestalo a X zien lezalo, bez sexu a aj tak potratili. Zial tak to v prirode je. A mne moj gynekolog stale hovoril ze potrati sa len plod, ktory nie je ok, telo sa s tym vysporiada.

lucia7933
18. mar 2022

@pininka1 ale preco prave v tom tyzdni ked doslo k potratu..tak prave vtedy sme mali sex ...4 dni po sebe ..viem to presne

lucia7933
18. mar 2022

@pininka1 mozno blba nahoda, ale mna uz odradila od sexu v dalsom tehotenstve uplne

pininka1
18. mar 2022

@lucia7933 ja ked som potratila, tak v ten den som sa strasne pohadala s muzom a tiez som si hovorila ze to z toho stresu som potratila. Ale nakoniec som si povedala ze si kvoli tomu nebudem nicit zivot a mysliet na to, ked vobec neviem ci to bolo preto.

lucia7933
18. mar 2022

@pininka1 co ine nam ostava..aj tak nam uz nikto nepovie co bol dôvod

pininka1
19. mar 2022

@lucia7933 no mne to zistili az v tretom tehu, poslali ma na hematologiu a tam mi vysli take vysledky ze sa lekarka cudovala ze som mala len jeden potrat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre