Roibos alebo lapacho čaj v tehu?

tina7729
9. okt 2011

Myslite ze sa moze v tehu pit lapacho caj? Je to super vec na imunitu,ktoru mam ja dost oslabenu a v tehu je to viac. A caj sypaný roibos? ten myslim ze sa moze ale vela sa pise co vsetko sa nemoze. 😕 Máte niektorá skusenosti? Pripadne niake rady na zlepsenie imunitneho systemu? 🙂

keira
9. okt 2011

ja som si minule chcela kupit caj lapacho, ale pisalo sa tam, ze nie je to vhodne pre tehotne, ale roibois pijem

cajova_lienka
9. okt 2011

Ahoj ja som prezila cele tehu na roibose a pijem ho aj dalej teraz ked kojim, a lapacho by som skor neskusala 😕

tina7729
autor
9. okt 2011

dakujem, 🙂 A neviete nieco co sa moze na posilnenie imunity? 😉

zivika
9. okt 2011

@tina7729 ahoj, tiez som cele tehu aj pocas kojenia pila len rooibos, lapacho tehotne ani dojciace nesmu...na imunitu by som mozno skusila vitaminy pre tehulky 😉 a samozrejme vela ovocka a zeleniny...

tina7729
autor
9. okt 2011

dakujem zivika 🙂 ked najbližsie pojdem ku gyn.tak sa na dake popýtam 🙂

zivika
9. okt 2011

@tina7729 rado sa stalo 🙂

pimpa
10. okt 2011

@tina7729
mne velmi pomaha brat pravidelne probiotika Dophilus adult, ja si ich davam 3x denne, uz cely rok som nebola chora a ked ma nieco chytilo, tak som to nimi preliecila. To je na celkovy imunitny system. POtom na bunkovu imunitu je dobry Imunaktiv, to je spojeny vitamin C s nejakymi enzymami tusim, skus mkrnut v lekarni :o)
a vela cesnaku, med s citronom v caji a tak 🙂

tina7729
autor
11. okt 2011

dakujem pimpa 🙂 len cesnak nemusim ako som tehu,ked ho zacitim fuj 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre