Robili vám odber krvi v 20 - 22 týždni?

ladymum
20. feb 2013

V pondelok 18.2.2012 som bola objednana na 2.screening. Prisla som do nemocnice s tym, ze mi odoberu krv a spravia ultrazvuk, sestricka mi ale povedala, ze mi budu robit len ultrazvuk. Citala som o triple teste, kde sa berie krv + robi ultrazvuk. Mna na nejake dodatocne odbery neobjednali ani mi k tomu nic nepovedali. K lekarke idem az 4.3., co bude davno po 22tt, mala by som sa objednat na nejaky odber mamicky?

🙂 Dakujem za vasu pomoc.

zivika
20. feb 2013

na screeningu ti robia len ultrazvuk, tripple test sa robi v 16tt, neskor to uz nema zmysel...ale to ti mala povedat tvoja doktorka, ved odber krvi sa robi u nej, nie??? v nemocnici s tym nemaju nic spolocne...

typa
20. feb 2013

mne robil moj gyn. sono a vzali mi aj krv na krvny obraz. Ale krv by Ti mali zobrat na poradni,nie v nemocnici

sisushka_7
20. feb 2013

skus si pozriet tuto stranku mozno ti to aspon trosku pomoze ja si uz bohuzial nepamatam ci mi bral lekar aj krv a mne tato stranka tiez dost pomohla ked som potrebovala nieco zistit 🙂
http://www.mamaaja.sk/tehotenstvo-a-porod/tehot...

zuzulica
20. feb 2013

Naposledy na poradni, to bolo asi v 20tt mi robila ultrazvuk a aj krv mi brala, ale načo bola,to ti nepoviem, nepýtala som sa.

jokas
24. feb 2013

ja som teraz 16tt a v piatok mi bral krv na genetiku

azmuk
24. feb 2013

Ahoj, mne brali krv na genetiku v 16.tt. V 21.tt mi robili len morfologicky ultrazvuk - krv mi uz nebrali. Mozno tvoja laekarka-lekar nepovazuju triple testy za eticke. Pocula som, ze niektori gynekologovia to uz nerobia, kvoli falosne pozitivnym vysledkom. 😒
Drzim palce, snad bude vsetko OK!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre