Robí MUDr. Grochal z ultrazvuku nahrávky na USB?

bababibi
11. jún 2024

Robí prosím pán Grochal z ultrazvuku nahrávky na USB? Foto a video? Nebránim sa poplatku. Ďakujem

tessa2299
11. jún 2024

Robi, fotku ti aj vytlaci. Pripadne ak je pekne otocene a nema vela struktur pred tvarickou (nasa mala), tak aj video a viac foto ti posle do jeho aplikacie. Nam sa ledva podarila jedna fotka v 20tt a v 30tt. Tiez som chcela video a viac foto, zial, mala uz vtedy moc nespolupracovala 😀

bababibi
autor
11. jún 2024

@tessa2299 ďakujem ti veľmi pekne, aspoň niečo keby zachytí sa neviem dočkať. No a nečuduj sa, dievčatka sa hanbia 🥰🥰🤣🤣🤣

aaadkaaa
11. jún 2024

Robi,ale musi byt nove usb,nepouzite

bababibi
autor
11. jún 2024

@aaadkaaa ahoj to fakt? No ďakujem za info dobre vedieť.

tessa2299
11. jún 2024

@bababibi ale rozkrok ukazala hned 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

tessa2299
11. jún 2024

@bababibi ano ano, musi byt nove USB 🙂

colsami
11. jún 2024

@bababibi samozrejme, vzdy, a nielen unho..., USB musi byt nove kupene, nevybrate z obalu a nepouzite.
Je to aj z dovodu ochrany priserne drahych pristrojov, nikto tam nesupne pouzivane USB a nahodou s nejakymi problemovymi subormi, virusmi atd.

bababibi
autor
11. jún 2024

@tessa2299 🤣🤣🤣🤣

bababibi
autor
11. jún 2024

@colsami to počujem prvý krát, keď som bola u svojho gyn a chcel nahrať, vravím zabudla som kľúč, reku nabudúce dáte, keď prinesiem. No a o ze ci nemám v aute 🙈reku mam ale tam mam pesničky, ze nevadí dajte 🤣 takze normálne nahral tak preto sa čudujem. Ale ja som za, neni problem, prispôsobím sa.

lucia13022023
11. jún 2024

@tessa2299 to isté aj môj 🤣🤣 urobiť fotku bol zázrak, ale prvé čo bolo pánko ukázal rozkrok na cely televízor 🤣🤣

petradenis
14. jún 2024

@aaadkaaa ahoj a akej kapacity usbčko mi bude stačiť? pôjdem v júli tak stihnem poriešiť dovtedy

bababibi
autor
14. jún 2024

@petradenis vidíš dobra otázka 🤣

aaadkaaa
14. jún 2024

@petradenis ja som brala to uplne najmensie najlacnejsie co mali, tusim 4gb? Alebo dokonca 2 gb. Neviem. Mam aj fotky aj video a v pohode sa to zmestilo

bababibi
autor
14. jún 2024

@aaadkaaa ďakujemeeee

petradenis
14. jún 2024

@bababibi no veď to moja polovička má takú otázku,tak reku idem zistiť 🙂

s_o_n_i_k_e
14. jún 2024

Dievčatá, ak pôjdete k Dr. Grochalovi stiahnite si appku, ktorú používajú - Tricefy, a na začiatku mu povecte že máte túto aplikáciu, vie tam nahrať fotky aj prípadne video.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre