Prírodná kozmetika v tehotenstve

1milka2
8. jan 2016
Používateľ 1milka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1milka2.

Ahoj, ako už názov témy napovedá, zaujímala by ma vaša skúsenosť s prírodnou kozmetikou. Po tom ako som otehotnela, mi skoro všetka bežná drogérková kozmetika začala robiť na pleti šarapatu, zo všetkého sa vyhádžem. Rada by som skúsila nejakú prírodnú variantu, akú značku preferujete vy? Ďakujem 🙂

limetka69
8. jan 2016

No mne nepomohlo nic, vyzeram ako z hororu, vraj sa to po pordode upravi. V pubertr som tak nevyzerala ako teraz. Hormony.... No, bude krasavec 😀

jeennyv
8. jan 2016

S prirodnou kozmetikou tiez pozor, ani nevies a mozes mat na nejaku bylinku, rastlinu alergiu a len to bude rodeo...

lukukuk
9. jan 2016

Vyskúšaj čiste bambule maslo,pripadne kukni značku soaphoria alebo manna mydla. Kľudne im nápis a aj ti poradia.

sandrittka
9. jan 2016

Ja stale aj pred aj po porode a aj cela moja rodina iba loccitane pouzivame.... kto nevyskusa nepochopi...

heronka22
9. jan 2016

aj ja mam dobru skusenost s loccitane (nie so vsetkymi produktami ale vacsina bola fajn).teraz cela rodina ficime na pure elements-nemecka bio kozmetika.odkedy sme hladali nieco pre dcerku-ma citlivu plet a tak sme na nich presli cela rodina xixi.

fialka369
10. jan 2016
Používateľ fialka369 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fialka369.

ja mám tiež dobrú skúsenosť s prírodnou kozmetikou, tiež som v tehotenstve nezniesla žiadny krém na tvár, zo všetkého sa mi urobili fľaky a také zvláštne suché miesta....no nakoniec som ten svoj predsa len našla v prírodnej kozmetike, len naozaj treba s tým opatrne teraz 🙂

1milka2
autor
14. jan 2016
Používateľ 1milka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1milka2.

Ďakujem za rady baby. @lukukuk Ďakujem za radu, bambucké maslo som skúšala no strašne sa mi z neho upchávali póry a robili sa mi také malé podkožné pupáky.. @fialka369 Aká je to kozmetika prosím?

fialka369
21. jan 2016
Používateľ fialka369 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fialka369.

http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/balancing-combination-cream Mám tento krém, je pre zmiešanú pleť, no majú tam aj pre citlivú 🙂

1milka2
autor
21. jan 2016
Používateľ 1milka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1milka2.

Ďakujem o značke som ešte nepočula, no pozerám, že tam majú na predaj aj nejaké vzorky, tak by som skúsila.

rybicka6
21. jan 2016
Používateľ rybicka6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rybicka6.

Ja uz par mesiacov pouzivam len prirodnu kozmetiku, zo zaciatku sa mi plet zhorsila, no potom sa to upravilo tak ze niekedy dokonca uz ani makeup nepouzivam, a to by som pred tym bez neho ani nevyniesla smeti 😀

anakristina
22. jan 2016

Biodermu pouzivam na aknoznu plet.je to chemia ale z bio veci som sa vyhadzala napr z kokosoveho oleja

tana85
22. jan 2016

tak ja az nechapem, ze napriek tomu, ze cakam dievcatko, tak plet mam ako nikdy predtym - jemnu, hladucku,konecne normal a nie mastnu. tazko poradit lebo teraz ti bude plet reagovat rozne a co ti urobi dobre, zajtra uz nemusi. loccitane obsahuje vytazky a aj ja sama mam vela ich veci doma, ale nepovazujem ju za taku prirodnu ako sa tvari, staci pozriet zlozenie. ja by som skusila nejake prirodne mydla, co nie su prioritne oznacene ako pletovy gel alebo tak. prirodna tiez nie je zarukou, ze nebudes mat reakciu. taky la roche posay si skusala? predavaju v lekarnach, opytaj sa na nejake vzorky predtym ako kupis. oni maju vela veci na nestandardne typy pleti, bez silikonov a parabenov, v tehotenstve urcite mozes.

1milka2
autor
28. jan 2016
Používateľ 1milka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1milka2.

@tana85 Tak to ti závidím, samozrejme v dobrom 🙂 Kamarátka to tiež mala rovnako, pleť sa jej tehotenstvom veľmni zlepšila, aj akné zmizlo. Každý to máme inak no. LRP som skúšala, mala som pár vzoriek, no tiež mi to nesedelo ☹

pata_pajt
28. jan 2016
Používateľ pata_pajt je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pata_pajt.

@1milka2 odporúčam skúsiť tú kozmetiku, čo sem dávala @fialka369, mama ju používa a už iné nechce. Ja som ju zatiaľ neskúšala, moja pleť nie je náročná, stačí jej aj bežný mandľový krém z drogérky 😀

veruska221
28. jan 2016

Ahoj, ja pouzivam, rusku znacku tianDe, cisto prirodna super produkty maju a ja mam zrovna krem zo slimaka. 🙂

http://m.zdravienadosah.sk/c/prirodna-lieciva-k...

1milka2
autor
28. jan 2016
Používateľ 1milka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1milka2.

Ďakujem za odpovede ženy, určite niečo z toho vyskúšam 🙂

vivi2
29. jan 2016
Používateľ vivi2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vivi2.

Cca 2 roky dozadu som presla vylucne na prirodnu kozmetiku a zmena je badatelna, odporucam skusit 🙂 🙂

danii2
29. feb 2016

Ahoj,ja pouzivam Yves rocher,pretoze som bola uz pred tehotenstvom alergicka na "beznu" kozmetiku.Pouzivam ju uz 5 rokov a pohoda,maju vsetko od samponu po make up.Ale samozrejme odporucam najprv vyskusat.

14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajluska
14. feb 2023

Skúste v tehotenstve používať detskú kozmetiku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre