Prietoky v Košiciach

annieh1236
7. aug 2016

ahojte chcela by som sa opytat ze kde je lepsie ist na vysetrania prietokov ? chcela som ist do starej nemocnice ale na nete som teraz citala ze v myslave je najlepsie ist ..a kolko sa tam plati za vysetrenie ? som prvorodicka tak neviem otom v podstate nic :D vdaka

mrskova
7. aug 2016

no pokial viem, ked ides na prietoky do novej nemocnice, tak neplatos nic, prides na 16 p, a cakas .. niekedy si vybavena do pol hodky .. niekedy cakas aj tri hodiny, prednostne idu pacientky z oddeleni a az potom ostatne zeny.

kikus48
8. aug 2016

Ja som dnes bola u doc Dankovcika a maximálna spokojnost. Kedže je tam iný usg ako v nemocnici, pozreli prietoky vsade (mozog, srdce, brucho ....), takto to v nemocnici nevedia a pochybujem ze inde urobia. Platila som 60 eur aj koli CD. Ale nelutujem, velmi ma ukludnil. Možem len odporučat.

kikus48
8. aug 2016

@kikus48 a tiež chodim na kontroly na 16 p do novej nemocnice. Spokojnost tiež, ale ako hovorim, dankovcík ma ukludnil, takto podrobne usg zatial nikto nerobil. Kvalitny stroj je kvalitny stroj.

lejka01
8. aug 2016

Ja som bola v Saci u Dosedlu a bola som spokojna,myslim ze sa to vola fetalny screening a kontroloval tam aj prietoky no a nakoniec som dostala 2 krasne foto drobcovej tvaricky 😍....stalo to 45 eur

slavkab
8. aug 2016

Na 3D v druhom trimestri som bola v myslave, na prietoky v starej nemocnici, odporucila mi to dr., lebo je to zadarmo a je spokojna ako to tam robia...samozrejme ziadnu fotku som nedostala, ale nie kvoli tomu som tam isla...je na kazdom kam sa rozhodne ist...

annieh1236
autor
10. aug 2016

a v starej nemocnici nebol nikto? :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre