Pri 2 tehotenstve som sa otvárala. Bude to tak aj pri treťom?

mariamisko
30. dec 2021

Prosim vas ake mate skusenosti sk ste sa otvarali v tehotenstve a potom opat otehotneli ....otvarali ste sa ?? Bolo to horsie ??

danyelia
30. dec 2021

Ahoj, v prvom tehotenstve nie, v druhom som sa otvárala, v treťom a štvrtom vôbec nie, ani náznak, tehotenstvá prebehli úplne bez problémov...

mariamisko
autor
30. dec 2021

@danyelia normalne ste mi vliali nadej radosti...ja som prve tehotenstvo bez problemov druhe a tretie tehotenstvo skoncilo spontannym potratom a stvrte som sa zacala v 29tt otvarat nasadili mi pesar a nezhorsovalo sa to rodila som v 40tt...velmi chcem 3 babatko moj gynekolog tvrdi ze velka pravdepodobnost ze sa budem otvarat a bude to horsie ze ked otehotnejem mam si dat zasit krcok...ako velmi ste sa otvarali ??? ...pri dalsich tehu ste boli viacej stedovana ???

danyelia
30. dec 2021

@mariamisko Tak to ma mrzí a držím veľmi palce, aby bolo všetko v poriadku...Môj lekár ma vtedy pre istotu poslal poležať si do nemocnice až 2x na pár dní, jemu sa to otváranie zdalo vážnejšie, no v nemocnici sa im to až také vážne nezdalo, no nechali si ma tam ,,pre istotu,, keď už som tam...to bolo asi v 6.mesiaci, potom už všetko v poriadku. Pri posledných 2 pôrodoch som sledovaná extra kvôli tomu nebola, žiadne problémy neboli a to som už behala okolo detí, pracovala, oddychovala menej...Ale tak každé telo a každé tehotenstvo je iné, možno by fakt pomohlo to zašitie...

cloviecka
31. dec 2021

Ahoj, ja som sa pri prvých dvoch otvárala, v prvom dokonca od 5.mesiaca, no a tretie tehu-zatvorena do poslednej chvíľocky 👍

mariamisko
autor
31. dec 2021

@cloviecka aj vas zasivali ? Velmi ste sa otvarali? Mna zarazilo ked som prisla do nemocnice a pri vstupe mi lekar to je nirmalne otvaranie pre druhorodicku....a primarka ze musime dat pesar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre