Pozitívny tehotenský test 11 dní pred menzesom

28. okt 2020

Ahojte, teraz ma tak padlo.. Mam už pred termínom ktorý je vypočítaný podľa MS. Cyklus bol nepravidelný 26 až 31 dní. Pozitívny test som mala už 11 dní pred menzesom. Len by ma zaujímalo ci mam rátať ze porodim skôr keďže pri prvom mi test ukázal až keď mi to meškalo týždeň aj niečo a porodila som o 3 dni skôr.

mariska1989
28. okt 2020

Keď bol nepravidelný ako vieš že 11 dní pred ms si mala? . Za ďalšie robí sa ultrazvuk ktorý ti vypočíta s mierami v kolkatom si takže termín podľa ms asi pravdepodobne nemáš . Jeden máš podľa toho kedy si mala poslednú ms ale musíš mať ešte jeden a na toto nedostaneš žiadnu odpoveď či pôrodiš skôr to nevie ani dr .môžeš chodiť otvorená na 2 CM kľudne aj 2/3 týždne .kľudne môžeš aj prenášať

autor
28. okt 2020

@mariska1989 tých jedenásť som rátala keby som mala menzes ako naposledy ale môže to byť pár dní hore dole. Práveže podľa ultrazvuku mi povedala v ktorom som týždni co bolo o týždeň skôr ako podla ms potom ultrazvuk robila až niekde po 30 týždni.. Stále som bola v tom ze mam rátať s tým určením týždňa z ultrazvuku a včera som dostala šok keď povedala o týždeň menej zrazu, myslela som ze mam par dni pred porodom a teraz zas týždeň aj niečo tak preto to riešim 😁

mariska1989
28. okt 2020

To neviem prečo ti zadrela teda lebo to už sa nerieši ..ako cca povie váha aká by bola kľudne môže byť bábo menšie . Nemôže ti ku koncu tehu zmeniť zrazu termín pôrodu ... Takže šup šup na túru do prírody , sex , a čakať 😀❤️

autor
28. okt 2020

@mariska1989 preto rátam už kade ako nasilu ten termín co som si myslela lebo ten by mi celkom aj sedel podľa toho kedy asi bolo oplodnenie aj ten test a všetko dokopy 😁 každopádne už je to len 10 dní podľa tej ms tak idem skúšať nejako to podporiť 😁

mariska1989
28. okt 2020

Hlavne pobalena byť, rúška nachystané 😀🙈 a držím palce až to máš raz dva za sebou ❤️

autor
28. okt 2020

@mariska1989 dúfam už som fakt netrpezlivá 😁 (potom budem netrpezlivá kedy už pôjde do škôlky 😁😁) a ďakujeem 😊❤️

mariska1989
28. okt 2020

Len si to uži keď ešte to bude maličké mne to strašné chýba a to ma moja pol roka

autor
28. okt 2020

@mariska1989 môj ma 3 a pol a stale kukám staré fotky keď bol bábätko ale už som sa aj tešila na tohtoročný nástup do škôlky ze si oddýchnem ešte chvíľu pred pôrodom ale nakoniec aj tak nechodí lebo neznesie rúško 😁

kaja95
29. okt 2020

Ak sa ti chce, tak podla 1. ultrazvuku (7-12tt vyssie tyzdne uz hmotnost a velkost baba je ovpl. genetikou rodicov, stravou, doplnkami..) si odpocitaj 40 tyzdnov.. to by malo byt presnejsie, aj ked si mala nepravidelnu menstruaciu 🙂

milota123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milota123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre