Pozitívne výsledky na rubeolu v tehotenstve

pipkeska
30. mar 2020

Ahojte baby, vyšli mi pozitívne výsledky na rubeolu, máte s tým skúsenosť? Volať na infekčné mám až v stredu a som nervôzna 🙄 IgG mi vyšli 98,3 IgM 75,50 a S-THS 3,57 ... nevyznám sa v tom 🤦‍♀️ Viete mi poradiť, či je to veľmi zlé? vďaka

veronikanika1982
30. mar 2020

Ahoj mne na zaciatku tehotenstva vysli tiez. Vystrasili ma, ale pani docentka na infekcnej klinike ma upokojila tym, ze tieto vysledky zvyknu vyskakovat v tehotenstve, ze hodnoty skacu. Podla mna bude vsetko ok 😉

e3v3a3
30. mar 2020

@pipkeska aj ja som mala pozitívne, dôležité je ze aj igm ma vysokú hodnotu. Bola som aj na infekcnom ale tam sa ma iba spýtali ci som bola očkovaná a to bolo všetko.

moj_anielik
15. apr 2020

Ja som mala, na infekčnom so mnou prebrali výsledky a podľa hodnôt oni vedia či si ju prekonala posledné obdobie alebo v minulosti....mne povedali že som ju musela mať v detstve, no nebyvala som chorá....
Vysvetlili mi to tak že zrejme som s vírusom prišla do kontaktu no bol oslabeny ale telo a imunitný systém ho zachytili, vytvorili si protilátky no ochorenie neprepuklo.... všetko bolo v poriadku , mala bola zdravá a po nej aj jej mladšia sestrička 🙃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre