Povedal vám doktor, že čakáte chlapca a nakoniec to bolo dievča?

shawlin
20. jún 2023

Caute baby cisto len zo zvedavosti sa pytam ci sa aj take stalo niektorej 😁

ana82
20. jún 2023

@shawlin áno, ale je to skoro 20 rokov, tak už sú snáď presnejší

domka222
20. jún 2023

V 16tt bola ešte chlapec😀 v 20tt už finálne dievča

adka3321
20. jún 2023

@shawlin v 16tt na 99% chlapec, v 21tt na 100% chlapec, v 24tt dievca a aj to je dievcatko 😂😂😂 takze moja mala mala prve mesiace modre oblecko, kedze mala byt chlapec 😂😂😂

banderaska29
20. jún 2023

ja som ten prípad, bola som do poslednej chvíle Matúško 😀

mne do 30tt tvrdili že čakám dievča, až to bol chlapec ( v sanatoriu Koch) 😀

maryetta
20. jún 2023

Mne sa 3x vzdy dr trafil.
Napr kamaratke dr nezistil ze caka dvojicky. Az ked sa stahovala to uz bola cca 5-6.mesiac. A novy dr ze dvojicky.

deninka233
20. jún 2023

Mne sa to teraz stalo, ale opačne. Od zistenia tehotenstva som mala pocit, že je to chlapec, oslovovala som bruško ako chlapca, hovorila som o ňom ako o chlapcovi… A doktorka v 12tt že nevidí presne, ale asi dievča, v 16tt určite dievča, ešte mi ukazovala kávové zrno. Aj tak sa mi priečilo oslovovať dieťa ako dievča, nešlo mi to cez pusu, volila som radšej neutrálne “to bábo”… a minulý piatok v 20tt, že chlapec! Nemohla ani tvrdiť nič iné, ultrazvuk jej to vypísal cez celú obrazovku… Akože aj dievčaťu by sme sa potešili, no intuícia je intuícia a som rada, že sa potvrdila…

zefyra
20. jún 2023

@shawlin Áno, mne pred 11 rokmi. Celé tehotenstvo že chlapec, ešte mi kvôli tomu robili cisársky rez, lebo bol otočený koncom panvovym a pri tom cisaraku mi vytiahli z brucha dievčatko. Nám to bolo v podstate jedno, už sme mali doma aj chlapca, aj dievča no celú vybavičku som mala do modra, aj kočík 🤣

simona92101
20. jún 2023

@shawlin do 16tyzdna 3 doktori tvrdili chlapec.na amnio sa potvrdilo dievcatko a tak aj bolo 😃

nevenka
20. jún 2023

Ja neviem, to v dnesnej dobe nevidia? Alebo nevedia vyhodnotit? Ja mam 4 deti a ani raz sa lekar nesekol. Stvrte mi dokonca povedal na 80% diebca v 13+4. Neverila som mu velmi, ale na dalsich poradniach sa to len potvrdilo.

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drakvak
23. júl 2023

V lete 2010 sme štyri susedky v bytovke čakali chlapcov. Traja sú chlapci a jednému sa zrejme vstrebal, lebo je to dievča a kočka riadna 😀

hladamematku
23. júl 2023

@shawlin mojej matke, mala som byt rasto...videk aj pipika

jarmila1977
24. júl 2023

Pred 11 rokmi,ked som cakala najmladsieho syna,tak mi traja lekari nezavisle od seba a vzdy v inom obdobi tvrdili,ze cakam dievcatko.....a bum.....pri prijme do porodnice sa na usg zaucal nastavajuci lekar a tam mi povedali,ze cakam chlapceka....a ano...mali pravdu oni 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣

deniheni111
17. jan 2024

@domka222 a kde ste boli na skrining? A kedy?

mariaset
13. sep 2024

@adka3321 ako mohol povedať 100%chlapec aj vám ukázal ?

mariaset
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre