Pôrodnica Dolný Kubín - ako to teraz je?

maminka17tobi
1. apr 2020

Baby, neviete mi niekto povedať ako to je teraz v Kubínskej nemocnici, ako sa tam rodí? Hlavne počas tohto obdobia ? A idete tam niekto teraz ? Pripadne ak ste v inej pôrodnici ako to je tam u vás ?

petrarkas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanislava93
1. apr 2020

Ahoj , tirz ma caka porod v juni a chcem ist do kubina a mam trochu obavy ako to tam prebieha ak by sa niekto podelil o skusenost budem vdacna

maminka17tobi
autor
1. apr 2020

@stanislava93 tak to super že máš ešte čas , mna to čaká tento mesiac už 22.

stanislava93
1. apr 2020

@maminka17tobi fuha tak to ti drzim prsty aby vsetko dobre dopadlo

vevazem
2. jún 2020

Mne kamaratka rodila mozno v aprili a prerabali to tam a este sa ma pytala ze kedy mam ja termin a ja ze v lete tak mi len povedala ze ty pojdes uz do krasneho noveho tak uvidime

maminka17tobi
autor
2. jún 2020

@vevazem áno je to tam nové tak držím palce my to máme už za sebou 😉 dlho sme sa natrápili ale už je dobre

almia
29. jún 2020

prosim vas zienky je lepsie ist do DK alebo do Trstenej?

maminka17tobi
autor
29. jún 2020

@almia v Trstenej som nebola ale DK sa dá ale je tam aj niečo čo mne osobne nevyhovovalo ale ja som tam bola na vyvolavacke takze možno normálny pôrod lepšie ☝🏼

almia
29. jún 2020

@maminka17tobi vdaka za odpoved ja som zase v DK nebola len v TS - 1xkrat... co ti nevyhovovalo ak smiem vediet? tiez ma caka pravdepodobne vyvolavacka kedze sme uz po termine.. v TS som bola tiez na vyvolavacke.

maminka17tobi
autor
30. jún 2020

@almia mne osobne nevyhovovalo že si ťa pri pôrode nikto nevšímal až na koniec vďaka bohu že pri pôrode mohla byť moja mama doktorka ktorá ma podržala, a tiež primár ktorý vravel že to sú len poslickovia a ja som tam už trpela v bolestiach a nakoniec mi ešte povedali nabudúce treba lepšie spolupracovať aj keď som cely čas ich slušne počúvala ☝🏼 Ale zase pri každom to môže byt inak 🤭😊 držím palčeky

rita121314
23. aug 2020

Chcela by som obnovit tuto temu. Prosim vas baby je to tam uz dokončene ta prerabka? Ak ano ako je to tam teraz, stale su v izbach 3 ženy? Je tam aj izba kde by som mohla byt sama s dietatom?

maminka17tobi
autor
23. aug 2020

@rita121314 prerábka dokončená dávno, 3 ženy stále ale na vyvolavacke ťa potrápia ak ideš nebude to hneď no a ešte moc si ťa tam nevšímajú pri pôrode až na záver

rita121314
23. aug 2020

@maminka17tobi vdaka. Prosim ta je tam aj nadstandardna izba? Ja ked som tam bola mna najviac hnevalo ze nas nasackovali 3 baby s troma deťmi na izbu. Nič som sa nevyspala cele noci. Prišla som domov zničena jak z nejakej mučiarne

maminka17tobi
autor
24. aug 2020

@rita121314 myslím že je 🙂

legna30
19. okt 2020

Ahojte, prosím vas kto ste rodili v kubine, mate nejaky zoznam veci co ma porodnica pre buduce maminy? Pravdepodobne ak bude vsetko terminovo sediet by som mala rodit v DK tak by som chcela vedieť, ako to tam chodí. Dakujem 😊

vevazem
19. okt 2020

@legna30 ano mam kamoska ked rodila spravila zoznam prilozim to tu ale niektore veci su zbytocne 😉

legna30
19. okt 2020

@vevazem jéj ďakujem krásne 😊😊

vevazem
20. okt 2020

@legna30 za maličko len papuce Ti netreba iba do sprchy ja som v tych cely cas chodila a zbytocne mi zavadzali papuce v tazke tak isto koselu sestricka mi povedala nevytahujte ju tuto mame tu si len zaspinite dam vam nase tak som ani svoje nevytahovala 😁

legna30
20. okt 2020

@vevazem tiez si rodila v DK? Takže kosele k porodu netreba az na odd. Sestonedelia? To by bolo super, lebo baby mi radia ze si mam zobrat nejaku staru s vystrihom co mi nebude luto vyhodit ak sa zaspini a nic take nemam 🙈 a mozem sa opytat na pristup lekarov/sestriciek? Mna by mali zavriet pred porodom skor, pretoze som az z BB kraja tak dufam, ze budem rodit podla planovaneho terminu, nie predcasne 🙆‍♀️

vevazem
22. okt 2020

@legna30 vies co oni ti daju kosele takze ty vobec sa nemusis bat ze zaspinis pozri zober si ale netreba ti ju daju ti.Sestricky? Su velmi dobre ani jedna nebola protivna alebo zla proste kym ich neotravujes stale o mne ani nevedeli ze som tam 😁 a hlavne taka starsia a cervene vlasy ma kratucke tu som ja mala tak rada ona bola super chcela som si ju aj domov zobrat 😁 vsetko mi poradila a pekne vysvetila za to niektore mi nepovedala skoro nic ale za to boli super tiez 😉 takze u mna naozaj super.A doktori to iste len chvalit mozem tiez som sa velmi bala pritupu ale nemusis sa bat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre