Poraďte železo v tehotenstva

18. jan 2024

⭕️⭕️Ahojte, baby mam malo železa a gyn mi kázal užívať GLOBIFER. Je to pre mňa utrpenie, mam z neho hnacky, nafukovanie, neskutocne bolesti brucha... skúšala som namiesto 2tbl jednu nepomohlo, skúšala som pol tbl nepomohlo je mi z neho rovnako zle. Viete mi poradiť iné železo?? Lebo gyn mi povedal, že je Globifer najlepšie a ze ho užívať mam. Ďakujem

domka222
18. jan 2024

Ja som užívala Maltofer

pukina
18. jan 2024

a nemoze ti predpisat tardyferon-fol? ten som uzivala a vobec ziaden problem nerobil. informuj sa

janinah
18. jan 2024

Melasa

1angelika
18. jan 2024

cukrova melasa tmava..ja si objednávama z Biocare

lneviemmeno
18. jan 2024

mne predpisal Tardyferon-fol, nemam absolutne ziadny problem z neho, stolicu normalnu aj 2x denne, ziadne hnacky ani nic

autor
18. jan 2024

@1angelika
@janinah a to si dáte jednu lyžičku? Alebo ako?

1angelika
18. jan 2024

2 denne

es2021
18. jan 2024

Tiez sa nutim do melasy ale teda za mna riadny humac :D parkrat ma z toho naplo, snazim sa len rychlo zapit lebo v jedle alebo caji mi to len kazi chut

martaatram
19. jan 2024

Tardyferon vele tehu absolutne ziadne tazkosti … ako som sa bala ze ma bude zapekat a nic super 👏🏻👏🏻👏🏻

gabika295
24. jan 2024

Ja som v tehu užívala feretab. A ver ze som vyskúšala asi všetku možné aké môžu byť. Dávala mi to hematologicka. A užívam ho stále už 5 rok. Je v tom aj kyselina listová. Všetky lieky mi robili bud hnačku alebo má strasne zapekalo alebo som to proste vyvracala. Tento mi isto nič nerobil a ani nerobí

stannuska
24. jan 2024

Mne veľa mamičiek odporučali toto železo. Že mali po mesiaci pekne vysledky, tak skusim aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre