Pomýlili sa aj u vás na ultrazvuku ohľadom pohlavia?

miimii
28. jún 2012

Chcem sa opýtať či sa Vám stalo,keď ste čakali bábo 🙂,že na ultrazvuku Vám povedali pohlavie a narodilo sa opačné 🙂 Môže sa to stáť aj v dnešnej pokročilej dobe?? Známa čaká chlapčeka (Dr jej to potvrdila už 3x),ale nechce drobcovi nič kupovať,vraj sa Dr. môže mýliť,ale ja si myslím,že nie,či?? 🙂

mamina75
28. jún 2012

Mne áno, na 3D mi dvaja lekári povedali, že budeme mať dievčatko, čo nás aj veľmi potešilo, keďže sme už mali dvoch synov, ale na treťom 3D v 32.týždni našej dcérke akosi "narástol" pipík a máme tretieho fešáka...

dadkatv152
28. jún 2012

To isté sa stalo aj mne pri mladšej dcérke Tamarke...lekár tvrdil s úplným presvedčením,že bude chlapec tešila som sa ako male dieťa kedže už som mala jednu dceru doma povedala som si super po dievčatku chlapec a nakoniec keď som porodila ukázali mi ju so slovami gratulujeme máte krásnu dcéru 🙂 ...vtom momente som absolútne nevedela aké meno dostane 🙂 ale keď si to tak spätne vezmem nie je podstatne čo to je či dievča alebo chlapec hlavne nech je zdrave 🙂 ...teraz čakáme ďalšie a podla lekára to bude chlapec tak snáď sa trafil 🙂

anjelicek26
28. jún 2012

@miimii - kamoska porodila babu napriek 3d a vsetkym, co hovorili chalan na kazduckom ultrazvuku.. Emka definitivne ziadneho pipika ci nic tomu podobne nemala 😀 Len chudak dieta bolo dva dni bez mena 🙂

trnka77
28. jún 2012

@miimii ja sa pridávam ,moje tretie bábo od 25 týždňa dievča sa volá Marek 😀 😀

kvetinqa
28. jún 2012

mne cele tehu hovorili,ze to bude dievca. Este den pred porodom,ze to bude dievcatko. A mame chlapca 😀.

danjelca
28. jún 2012

no tak ja som bola na 3D a medzi nožkami jasne ukázalo pipíka..Tie omyly sa asi stavaju ked nie je jasne vidieť.
Lebo ked už je to raz tam, už je to tam🙂))))

xena22
28. jún 2012

Ja som hrozne chcela vediet co to bude pri tretom tehu, dokonca som nevydrzala a isla na
3D uz v 16tom tyzdni... potom v 22 tusim a zas nebolo vidno,,, pred koncom tehu zas nebolo vidno a este ma aj dr na sone zvozila, ze je to neeticke a ze co uz spravim ked mi povie ze je to znova chlapec? 😀 no uz mi bolo aj do placu,ze ved izbicku chcem vymalovat na ruzovo alebo na modro - tak mi povedala ze vymalujte na zlto a mate po probleme 😀 😀 😀 a just som vymalovala na ruzovo 😀 😀 😀 taku hormonalnu vzburu som mala 😀

miimii
autor
28. jún 2012

no to som teda prekvapená!! Ja vo svojom okolí nepoznám nikoho pri kom by sa pomýlili 😀 Asi je to šanca 1:100 🙂

trnka77
28. jún 2012

@xena22 no vidíš a máš dievčatko 😀 bola si taká "tvrdohlavá",že "matka príroda"sa neodvážila odporovať 😀 😀

gumimaci
28. jún 2012

V porodnici som bola s babou, ktora mi hovorila, ze sa jej narodi Filipko. Rodili sme v jeden den, dali nas spolu na izbu a ja kukam jak puk a v postielke pri nej Tamarka 😀
Kamaratke zas vsetci lekari tvrdili, ze bude mat dcerku a ma Fifka 😀

danu
29. jún 2012

@miimii pozri, pripadne sa opytaj v temach, na ktore ti dala linky ikke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre