Podľa menzesu som v 9 týždni, podľa sona v 7 týždni

ninkab
13. mar 2013

viete cakam tretie babetko a pri oboch som to mala podla posledneho menzesu spravne ale dnes som bola prvy krat na vysetreni s tretim babetkom a povedala ze podla sona som neni v 9 ale 7 tyzdni ze sa nemusim bat ze vyzera vsetko v poriadku ze asi len ovulacia zahaprovala 😒 mala ste to niektora takto??? nemusím sa bát??? ☹ ze sa plod zle vyvija alebo co???

anna1991
13. mar 2013

ja som 27 tyzdni ale podla sona 28tyzdni a neviem tiez preco

kristiii
13. mar 2013

@ninkab ja som bola podla sona vždy o týždeň pozadu, podla mňa to bude neskoršou ovu, veď keby bola taká presná nepochádzalo by tolko detičiek z "neplodných dní" 😀

karamelka14
13. mar 2013

@ninkab ja som bola tiež doteraz vždy týždeň pozadu (napr. podľa PM 14tt a podľa sona 13tt)... dokonca, na začiatku mi na dvoch poradniach v rozpätí dvoch týždňov tvrdila, že som akoby stále v 7tt.. tiež som bola z toho mimo a hlavne, keď čakáme prvé bábo tak sme sa veľmi báli aby bolo v poriadku... pred týždňom som ale bola na poradni a doktorka povedala, že bábätko pekne dorástlo na potrebnú veľkosť (teda nie som v 21tt ale už v 22tt, ako by to malo byť aj podľa PM). Takže báť sa isto nemusíš, buď ti len zahaprovala ovulácia alebo bábätko pomaličky dorastie tak, aby dobehlo tie dva týždne. Držím palce, nech je všetko v poriadku 😉

ninkab
autor
13. mar 2013

no mne vzdy haproval menzes nikdy som nemala pravidelne casto som musela chodit aj na agolutin.... tak dufam ze to bude ok uz som si tu precitala zopar podobnych tem a som sa ukludnila.. ale ked som isla dnes od doktorky som bola riadne vystrašená...

ammitta
13. mar 2013

aj ja som týždeň pozadu podľa sona, doki povedala, že je to pre dlhé cykly (40-42 dní) a neskoršiu ovu. Ale aj tak sme v poriadku a to je hlavné 🙂

ingridka07
13. mar 2013

Neboj sa, babatko je urcite v poriadku. nestresuj sa, nemusí to vzdy vychadzat presne podla PM.

laura0
13. mar 2013

presne tak som bola aj ja ..to nevadi,ono to je orientacne ,rodit som mala 29 a rodila som uz 14teho ,hlavne nech je vsetko v poriadku 🙂

anna1991
13. mar 2013

a ja mam rodit 14juna tak budem rodit o tyzden skor alebo ako

livocka21
14. mar 2013

aj ja som pozadu o 2 tyzdne...hlavne je ci bije srdiecko...asi si otehotnela neskor... nestresuj...je to bezne 🙂 drzim palce 🙂
@ninkab

erienka
26. mar 2013

aj ja som podla sona o tyzden az dva pozadu oproti menstruacii, ale mne vlastne ani nenapadlo, ze by som sa mala kvoli tomu nejak znepokojovat 😒 tak dufam, ze nemusim 🙂

katren
26. mar 2013

@erienka nestresuj.....ja som bola pri tretej 3tt pozadu.....vsetko v poriadku

erienka
26. mar 2013

@katren a napokon si rodila podla ktoreho datumu? Menstruacie alebo sona? Lebo ja mam porod vypocitany podla menstruacie na 29.5. a vraj mam ratat plus minus 2 tyzdne. Pride mi to zvlastne...

katren
26. mar 2013

@erienka vzdy je to plus minus 2tt....podla menzesu som mala 15.10 a podla sona 1.11....vsetci brali hlavny termin podla sona....a rodila som 23.10.

erienka
26. mar 2013

@katren diky za odpoved. Kazdopadne, najradsej by som bola, keby sa to stalo 28.5., lebo vtedy mam narodeniny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre