Počúval doktor srdiečko vášho bábätka?

matkakes
24. mar 2017

Ahojte, mam laicku otázku...

Som cca v 10 tyždni...upresnenie budem mať asi bud tyžden bo u mna sa to neda podla poslednej MS kedže to bolo všelijake... včera som bola na sone, lekarka že všetko je ok tu je srdiečko tu su nožičky ručičky babo sa hybe aktivne 🙂 ale myslela som že sa bude počuvať srdiečko? Robi sa to automaticky? Či? Mate niekto skusenosť že by nepočuval doktor doktorka?

Dakujem pekne.

jasminet
24. mar 2017

takto skoro sa srdiecko nepocuva, len sa pozrie na sono, ci vidno akciu, to staci zatial...

matkakes
autor
24. mar 2017

@jasminet jejda super si ma upokojila bo kámoška je tiež tehu v 7 tyždni a vravela vraj počula...tak automaticky som myslela že super dojdem budem počuť a nič 🙂 dakujem za reakciu...

tana85
24. mar 2017

@matkakes mne dr aj pustil srdiecko nech pocujem, ale to preto lebo predtym som si presla potratom a tymto ma chcel potesit, ze babatku sa dari...inak by len ukazal, ze srdiecko bije

siska53
24. mar 2017

@matkakes v tom tyzdni,co si,sa pozera len akcia srdiecka. Pocuvanie sa robi az ku koncu,nejak od 36.tt,ked sa chodi na monitor,vtedy sa pocuva srdiecko,ale ak maternica,ci sa nespusta porod.

matkakes
autor
24. mar 2017

Dakujem Vam za vyvedenie z omylu a odpovede 🙂

kikus48
25. mar 2017

@matkakes moze pustit dopller na srdiecko ale neodporuca sa v tak nizkom stadiu pretoze ide o vysokofrekvencny ultrazvuk ... niektori pisu ze moze skodit... urobil dobre ze len pozeral obycajnym ultrazvukom .... i ked mne to tiez pustili uz 7 tt ... tym nepisem ze usg skodi...len ze s dopplerom treba menej casto a kratko

matkakes
autor
25. mar 2017

@kikus48 dakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre