Pocit vzrušenia v rannom štádiu tehotenstva

amalka1991
24. dec 2016

Ahoj babizne 🙂

Zaujimalo by ma ci mate niektora skusenost s velmi castym pocitom vzrusenia vo velmi rannom stadiu tehotenstva - tyzden po potencialne uspesnom styku.

Pekne Vianoce dievcata!❤

sibalka21
24. dec 2016

@amalka1991 Ak myslis ako priznak, tak urcite nie .... Ja mam tento pocit par dni pred mrchou....

amalka1991
autor
24. dec 2016

Tu mam este daleko relativne...len nikdy som to nemala ale ked ze a velmi chce namysla si asi vsetko

madana
24. dec 2016

@amalka1991 moze to byt a nemusi byt priznak tehu....mozno ze naozaj si a Tvoje hormony sa zmenili,a takto sa to prejavuje...ale este si nerob velmi nadeje pokial nevies na com si,aby si potom nebola zbytocne sklamana

sibalka21
24. dec 2016

@amalka1991 Co znamena relativne daleko? Ked si mala teraz ovulaciu, tak cca o tyzden by mala prist, +- par dni, nie? 🙂 Ale kedze mas tyzden od styku, nieje vobec mozne aby si uz mala nejaky priznak, bohuzial, kedze aj keby sa nahodou oplodnilo vajicko a uhniezdnilo, co by sa malo len diat niekedy v najblizsich dnoch, tak by si este nemala dostatok hcg v tele aby si mohla mat priznaky.... Ak teda idem na to z toho logickeho a najpravdepodobnejsieho hladiska.... Kazdopadne drzim palce 🙂

sono2
24. dec 2016

@amalka1991 Áno presne na siedmy deň. Viem to, lebo som tehu po ivf. Nonstop trvalo to asi týždeň. Na piaty deň som mala čiarku na teste, čiže 10dní po ovulacii. Bolo to ako za mladi 😁😁😁vkuse ale vkuse chuť na sex ale takú, že sa mi myslieť nedalo😂

amalka1991
autor
24. dec 2016

Mne zacala menstruacia 9.12 a koncila asi 16.12. S priatelom sme to skusili 18, 20 a 23.12....takze relativne daleko je ale ja mam nepravidelny cyklus...ja to len neviem vydrzat ratam dni kedy bude mat test zmysel robit...😔

sibalka21
25. dec 2016

@amalka1991 No a vies kedy mas ovulaciu? Tak toho 18teho a 20teho si podla vsetkeho neotehotnela, ak nemas ovu hned po ms, kedze si mala 4dni po MS.... No test by som skor ratala az od toho 23ho.... No neviem, ale podla mna ten pocit nijak nemoze suvisiet s tehotenstvom, skor s bliziacou alebo prebiehajucou ovulaciou .... Samozrejme cisto s biologickeho a logickeho hladiska 🙂 Tak zase sono2 mala uz oplodnene vajicko, cize sa uhniezdilo a zacala produkovat hcg ....

eliska13
26. dec 2016

@sibalka21 vôbec sa neriadte ovulaciou ja som otehotnela pár dní pred menzesom pri ukážkovom 28 dňovom cykle.Viem to presne, lebo muž bol preč a v ten mesiac som mala sex 2x🙂človek môže mať ovu aj 2x mesačne a niekedy ani raz

eliska13
26. dec 2016

@amalka1991 cca teraz máš ovulaciu z toho je ta zvýšená chuť na sex
Ale toho 23.12. by to mohlo vyjst, ak teda vychádzame z toho, že máš ovu medzi 13-16 dnom čo vôbec nemusí byt

sibalka21
26. dec 2016

@eliska13 no ale aby si otehotnela tak ovulaciu mat musis, je jedno kedy.... Preto som sa jej predsa pytala ci vie, kedy mala ovulaciu... Kazda len tipujeme, aj keby bola ovulacia, neznamena to ze je tehotna... Podla mojho nazoru tyzden po styku nieje mozne aby mala nejake priznaky, skor je to z toho ze prebieha alebo bude prebiehat ovulacia .... Ja napriklad viem uplne presne kedy mam ovu a mam presne v strede cyklu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre