Plávanie v 24. týždni

anicka246
23. máj 2013

Ahojte som v 24tt a chcem začať chodiť na plaváreň, doktor mi to dovolil ale mama je strašne proti.. chodíte na plaváreň???

bubelko
23. máj 2013

@anicka246 ja som chodila. az do 38tt. ten bezvahovy pocit vo vode bol super 😉

ingmiriama
23. máj 2013

@anicka246 no ja som chodila až skoro do pôrodu na to nezabudnem vo štvrtok na kúpalisko a v piatok na pôrod bolo to super 🙂

artep87
23. máj 2013

@anicka246 moze to byt sice fajn pocit ale zasa si mozes z plavarne priniest rozne bakterie ako su kvasinky a podobne... Treba zvazit vsetky pre a proti.

ingmiriama
23. máj 2013

@artep87 ja som si v prvých mesiacoch dávala výplach rosalgin sa to volá a teda musím si zakopať nikdy som kvasinky nemala

artep87
23. máj 2013

@ingmiriama ja som si tieto potvory prave z kupaliska priniesla ☹ nebolo to sice v tehotenstve,ale o to by som bola opatrnejsia. Ale niekto na take veci nemusi byt haklivy.

pumpkin77
23. máj 2013

@anicka246 plavanie by som urcite odporucala, plavala a cvicila som vo vode do porodu🙂

mirreckall
24. máj 2013

@anicka246 ja som tiez chodila pravidelne... aj pred tehu aj cez tehu a sem tam ked to cas dovoli aj teraz 🙂 a ziadne problemy ako kvasinky som nemala...

katka121
24. máj 2013

ja som si raz z plavárne (nie ako tehotná) doniesla suvenír..... sestrička na gynde mi povedala, že vždy si mám dať pri vstupe do bazéna radšej tampón .... (on sa síce tiež nasaje vodou, ale vraj to zaberá - voda tam tolko necirkuluje hore dole teda menšia pravdepodobnosť..... a zabralo - odvtedy vždy malý tampón a zatiaľ žiadne problémy.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre