Platíte u gynekológa za prietoky?

cecil36
7. nov 2011

Zaujíma ma, či niektorá z tehuliek platí za prietoky u gynekológa. Ten môj si každú návštevu (t.j. každý druhý týždeň) vypýta odomňa 10 Eur. Ďakujem za názory.

dankadina
7. nov 2011

aj ja som platievala za prietoky ku komu chodíš?

vefi89
7. nov 2011

ja som neplatila, ale robil mi ich len dvakrát.. a raz v nemocnici, ale to som bola v rámci pohotovosti

andrea1201
7. nov 2011

ja som u gynekologa ešte nikdy nič neplatila

desszi
7. nov 2011

ja som nikdy neplatila

traktor
7. nov 2011

za kazde vysetrenie, ktore je kazdy druhy tyzden platis..to sa mi nezda..dava ti aj potvrdenie o zaplateni?..ja som tiez nikdy nic neplatila..

benne
7. nov 2011

Na prietoky máš tuším nárok až posledný mesiac pred pôrodom, pokiaľ to nie je kvôli nejakým iným rizikám, a pokiaľ tvoj lekár nemá zmluvu s tvojou zdravotnou poisťovnou, tak aj tam môže byť zádrhel. Ja som platila u gyn.len za nadštandardné vyšetrenia

tenty
7. nov 2011

ja som neplatila nikdy za nic 😒 a sono mi robili na kazdej poradni

zuzin78
7. nov 2011

ahoj,ja som za prietoky platila, nakolko som isla k inemu doktorovi,ktory to robi ,lebo u nas to v nemocnci zrusili, ze je to nepotrebne. ale mne sa to nepotrebne nezda, tak tych 7€ za pokoj na dusi nie je az tak vela. u svojej doktorky platim prednostne vysetrenie, nakolko mam dve deti a oni ma cakaju v aute.

romcag
7. nov 2011

ja mám súkromníka a tiež sa platilo za prietoky, tuším 8 euro, mohla som chodiť do nemocnice zadarmo, ale keď už som bola na prehliadke, nechala som si to u neho hneď aj urobiť, nechcelo sa mi ešte po meste do nemocnice behať 😉 má to aj v ceníku a dostala som zakaždým potvrdenie o zaplatení

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre