Oznámenie tehotenstva

ar3m1s
14. dec 2022

Ahojte, ako ste oznamili vašemu manželovi/partnerovi a vašej rodine že ste tehotna? Nieco originálne alebo sa to dozvedeli spolu s vami ? 🙂

jaskolka
14. dec 2022

Normálne som mu povedala, že som tehotná a rodine tak isto sme to oznámili, nijake zvláštne ceremónie okolo toho neboli

januska12323
14. dec 2022

No sú všelijaké nápady ale minimálne ocinkovi budúceho potomka by som to povedala hneď veď ty si to tiež zistila bez ceremónii 😁

simonka15513
14. dec 2022

@ar3m1s po druhy krat tak ze som dala synovi (1,5r) test nech ide dat tatovi 😀 a rodine povieme asi tak o 2 mesiace ale nic okolo toho len oznamit

domi100592
14. dec 2022

Mojim aj priatelovym rodičom som dala spraviť stieraci zreb "budete mat vnucatko"

liloastitch
14. dec 2022

Partnerovi to bolo jasné skôr ako mne, všimol si nejaké príznaky.. rodina sa to dozvedela, keď ma mama našla ležať na gynekologickom oddelení hneď na začiatku tehotenstva 😂 ( ako zamestnanec doniesla nejaké veci pre mamičku čo ležala vedľa mňa)..chceli sme im to oznámiť až v druhom trimestri,nevydalo...

cimage
14. dec 2022

Prve som mu oznamila rano o 4tej ked dosiel z prace, tak to bolo len take, ze aha a zaspal. Doteraz mu to pripominam 😁. Ostatne sme robili uz spolu.

petamich
14. dec 2022

manzelovi som ukazala ocikany test a rodicom sme to oznamovali ku koncu 1. trimestra, co boli zrovna Vianoce, tak sme im dali spravit stieraci zreb ako "darcek"

elalala
14. dec 2022

My sme využili svokrove meniny, upiekla som mu cheesecake, napísala ahoj, dedko a zapichla doň fotku z 3d usg 🙂 my sme im oznámili v 14tt...plakali od šťastia, ale bolo to najprv vtipné, lebo svokor nemal okuliare, tak kričal nevidím, nevidím a svokra úplne zošokovaná kričala neverím, neverím 🙂

ar3m1s
autor
14. dec 2022

@elalala tak to ste museli mat riadne veselo 😊

elalala
14. dec 2022

@ar3m1s to áno...ale úprimne je jedno, ako to povieš, lebo z takej správy sa budete len radovať😊

jajanka31
14. dec 2022

@ar3m1s v noci o tretej som sa zobudila a prvé čo ma napadlo bolo správ si test, samozrejme vravím si co si normalna, až som nakoniec išla a prišla som na to ze som tehotná tak som hneď zobudila manžela a bolo..rodicom sme to povedali tak ze sme si pripijali pri obede nealko šampanským a keď sa pýtali prečo nealko tak lebo alko nemozem. A pohlavie sme im povedali losos... zomreli a vyhralo to pohlavie kde bolo viac symbolov toho pohlavia.

domak2
14. dec 2022

Ja našim každý rok posielam pohľadnice co staršia dcéra kreslí, tak som im tam dva roky dozadu vložila fotku z prvého sona. A...nič 😂 zistila som,že ich nečítajú. Tak som ich musela donútiť a až po hodnej chvíli im došlo ze na tej machuli je ich vnuk 😅

lauriik
14. dec 2022

Na manzela som to vybalila vzdy hned ako som to zistila. Nech sa mozeme radovat spolu. A rodicom jeden krat na slavnostnej veceri a druhy krat sme posielali fotku dcery s tabulkou, ze status jedinacika vyprsi "mesiac + rok".

7lenka11
14. dec 2022

manžel bol na 3-týždňovej služobke v zahraničí, keď mi vyšiel pozitívny test.. na večernom whatsapp hovore som mu ukázala test s dvoma čiarkami.. rodičom sme dali snímok zo sona, končila som 12. týždeň a vyšlo to presne na deň mojich narodenín

terry658
14. dec 2022

@ar3m1s pri prvej dcére som mu len ukázala test. Bolo to asi 2 dni po Vianociach.
Pri synovi som ho vzala na obed a dala test s papučkami.
Teraz sme mali 10. výročie svadby. Boli sme na obede, dala som mu krásne háčkované papučky pri obede a potom som mu ukázala digitálny test. Bol taký nadšený že to všetkým hneď napísal a rodičom to hneď povedal v ten deň.

adka3321
14. dec 2022

@ar3m1s frajerovi som pri prvej dcerke ukazala pozitivny test a povedal mi, ze on to uz vedel :D a teraz pri druhom som nebola doma ked som si robila test, tak som mu do messengra poslala fotku testu, ze mame dve ciarky 😀 a nasim sme povedali az po 1. trimestri. tato mal prave narodeniny, tak som dala spravit taketo bodycko a dostal ho zabalene ako darcek + fotku zo sona.

ar3m1s
autor
15. dec 2022

Wau niektore ste to urobili ozaj originalne a niektorym to napisal sam zivot ❤

cakambabatko
16. dec 2022

Ja som môjmu mužovi dala krabičku s cumlíkom, fľaškou a ultrazvukom😊 (to že som tehotná som sa dozvedela až od doktora, testy som mala negatívne)

ajko2011
16. dec 2022

Ja som si robila test, keď bol manžel doma tak hneď som utekala za ním do spálne a ukázala mu to. 😁
Svokrovcom sme to oznámili tak, že manžel omylom poslal fotku svokre. 🤣 Tak už sa to nedalo nijak ináč. 🤣
A mojim rodičom normálne - išli sme k nim a povedali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre