Otehotneli ste aj ked ste si dávali pozor?

scarletka34
15. jún 2018

Ahojte žienky. Zaujimalo by ma či ste niektora otehotneli aj ked si muž daval pozor. Meska mi menstruacia a neviem ci su to len hormony alebo mozne tehotenstvo :-P

katka9985
15. jún 2018

Jasne,ja som tak otehotnela

moniikka
15. jún 2018

@scarletka34 nie a to sme spolu už 19rokov,z toho 14 ako manželia.Všetky detičky (máme 3) boli plánované.Ale stať sa to môže komukoľvek

antonia08karabin
15. jún 2018

Ano otehotnela som neplanovane a davali sme si pozor ☺ a este mi moj vravel ze neni mozne ja viem ze nic sa nestalo ☺ no a lekar potom povedal ze ste jedna zo stastnych oplodnena kvapockou rozkose 😃 takze ano je to mozne...test si si robila?

scarletka34
autor
15. jún 2018

@antonia08karabin zatial nie počkám este par dni a potom ak nedostanem si spravím...

kratulka
15. jún 2018

Takych deti po svete behaaa...

soldi
15. jún 2018

Ano, nam sa tiez tak nejako zahadne podarilo. 14 rokov sme fungovali v pohode, tri deti planovane (ani jedno nebolo hned) a potom ze bum, dve ciarky ani neviem ako 🙄

kratulka
15. jún 2018

A myslim ze nikto nakoniec nelutuje 😉

joulin
15. jún 2018

Prerusovana ale nijak (ziadnym prostriedkom) nechranena suloz vzdy moze viest k otehotneniu. Ziadne “davali sme si pozor” neexistuje ;) jediny 100% sposob ako si dat pozor je nesexovat 🙂 deti su dar, aj ked pridu ako “prekvapko” 🙂 takze aj keby tehotna si, tes sa a uzivaj si to najviac 🙂

extempore
15. jún 2018

Tu na koňovi je vzorka žien, ktorým zlyhala antikoncepcia.... Ja toto nechápem, veď ak nechcem dieťa potom sa nespoliehajte na chlapa...

zuzanockamt
15. jún 2018
soldi
15. jún 2018

Inak mne raz moj gyn povedal, ze ked je zdravy par a chrania sa len prerusovane, ze je statisticky pravdepodobne, ze do styroch rokov otehotneju

deti95060810
15. jún 2018

že či...zopár detí behá po dome...vlastne všetky...😉

adrika_77
15. jún 2018

@soldi tak u mňa tá štatistika platí do bodky 😃 Inak tretí syn bol pri metóde plodné a neplodné dní a štvrté dieťa metóda "dávali sme si pozor". Ale nakoniec sme radi ze je tak ako je

majulino
15. jún 2018

@scarletka34 prveho syna mam pocas brania antikoncepcie, nehormonalnej, takej co sa berie vkuse bez prestavky, dceru sme uz planovali
sestra ma 3 deti a kazde jedno pocate pri pouzivani kondomu a prerusovanej suloze...

zuzuliennka1
15. jún 2018

tak ja budem asi vynimka potvrdzujuca pravidlo, ale nebrala som nikdy antikoncepciu a otehotnela som planovane... takze nie, neotehotnela som, ked sme si davali pozor 😁

zuzanockamt
15. jún 2018

@majulino aj ta co sa berie v kuse je hormonalna,kazda tabletkova obsahuje hormony

zuzkavladko
15. jún 2018

@majulino ja si to neodpustim - a sestra s muzom si kam natiahli ten kondom? Tam kde bolo treba? To akoze vazne otehotnela 3x(!!!) pocas pouzivanie kondomu?

tinaa64
15. jún 2018

@soldi tak ja s mm sme asi mimo statistiky..zatial😂😂😂.10r.spolu a 2 planovane deti..uvudime co nam osud prideli

soldi
15. jún 2018

@tinaa64 ako som pisala, my sme spolu 14 rokov, tri deti planovane a tiez som bola presvedcena aki sme my majstri sveta 😂 a bac ho! 😂

m29
15. jún 2018

Áno a veľký pozor a o mesiac mám termín pôrodu 😀 keby mi nerastov bruško do teraz tomu neuverim

h2
15. jún 2018

Nemôžem uveriť, že ešte niekto verí na spoľahlivosť metódy "dávali sme si pozor". 🙄

jajka257
15. jún 2018

@majulino a to akoze aj kombinovali ci ako? Ci dali kondom len na zaver a stalo.... Lebo v pripade, ze kondom na zaver, to akoby ho ani nemali...

tinaa64
15. jún 2018

@soldi 😂😂len aby som aj ja jedneho dna neostala prekvapena...a kebyze sa stalo tak nevadi..budeme mat o clena viac...le by bola sranda kevy to bolo dalsie dievca😂😂..mame dve dievcence. Ahucia ze este chlapca by trebalo..no zatial sa na to necitim

zabka1987
15. jún 2018

Ja som otehotnela tretie aj s telieskom, sestra tak ze si dávali pozor a stane sa. My mame všetky plánované akurát telieskove tehu prišlo skôr 😁 10 rokov sme fungovali na prerušovanej a otehotnela som len po 10rokoch ako sme aj chceli ale už som zástanca, že aj tak sa stane keď ma.

zuzuliennka1
15. jún 2018

@h2 staci len dobre poznat svoj cyklus, moznost otehotniet je len par dni, dokonca hodin pocas cyklu.. ako som napisala, ja takto fungujem uz dlho a ziadnu antikoncepciu som nebrala a ani brat nebudem 😊 jedno planovane dieta, druhe neskor. az taka veda to nie je

siska53
15. jún 2018

@scarletka34 ano,otehotnela. Lebo predsa len trosku uslo a v pravu chvilu.

siska53
15. jún 2018

@zuzuliennka1 ale na to musis mat pravidelny cyklus. Po odstaveni som ho mala super pravidelny kazdych 28dni. Vedela som,kedy najlepsie na to ist.. ale predtym a po odstaveni malej opat hore-dole chodi ako sa jej chce,rozpatoe 22-27dni..tak si vtedy vypocitaj,kedy si mas davat pozor. Aj kamoska si pocitala.plodne a neplodne dni a tak prisli k prvemu dietatu. A to vystudovala biologiu..

ludkka0407
15. jún 2018

@scarletka34 no,vyzera to tak,ze aj u nas metoda "davam si pozor"vyvolala prave druhe tehu😀kym to bolo na mne a mojich poctoch plodnych dni,tak sa nic nestalo

larosabigi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zabka1987
15. jún 2018

@zuzuliennka1 jasne 😂 lebo rok som mala ako hodinky ovu 18dc a zrazu bac 13dc... Ako to odhadnes dopredu kedy bude? U mňa vždy inak co sa týka otehotnenia, s 2 synom som napr otehotnela 26dc...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre