Orgazmus v 8. mesiaci tehotenstva

8. júl 2020

Ahojte myslíte že môže nejako uškodiť orgazmus v 8 mesiaci tehotenstva?

sunny8
8. júl 2020

Pri orgazme tvrdne brucho a nie je to veľmi príjemné. Ale či je to len pocit alebo to reálne môže uškodiť to neviem

zuzkaz91
8. júl 2020

@sunny8 ja som radšej vydržala,tie kŕče neboli príjemné..

petulaptt
8. júl 2020

Orgazmus v tehotenstve je skor neprijemny pre tvrdnutie brucha 😁 osobne som si to odpustila

henka123123
8. júl 2020

neuskodi ak nejsi na rizikovom tehotenstve..ja normalne fungujem od zaciatku do konca..tiez teraz zacinam 8mi mesiac

pininka1
8. júl 2020

Mne to nič nerobilo ani v 9 mesiaci.

autor
8. júl 2020

@henka123123 ďakujem nie nie som na rizikovom všetko je v poriadku 😊

bbebe
8. júl 2020

Ja som v 9 mesiaci a pri orgazme ( klitorialnom ) mi vobec nic nebolo, ziadne tvrdnutie ani bolesti, nic. Akoby som ani tehotna nebola

katka2505
8. júl 2020

My sme tiež normálne sexuálne žili do začiatku 8.mesiaca.Potom som už nemala chuť lebo mi nebola príjemná žiadna poloha a ani dotyky.Takže sme mali pôst až po ukončenie sestonedelia

amelie2017
8. júl 2020

My sme mali sex od pocatia do porodu, aj s orgazmom a ziadny problem. A ziadne tvrdnutie brucha som nikdy nezazila. Ani s orgazmom ani nikdy. Ak ti je to prijemne, rob to. Ak nie, nie.

nini1010
8. júl 2020

Uskodit nie ale ja som sa necitika v brusku prijemne pocas orgazmu.Citila som zvlastne stahy.

kiki68
28. júl 2020

Ale kdeze, uplne ok

aneta129
26. okt 2020

@amelie2017 dobrý večer, vážne ste mali orgazmus aj na začiatku tehu? ja som dnes nechcela a dajak som mala len ten klitorisovy ale dajak ma začalo bolieť brucho, tak sa bojím.... Som ešte lem 9 týždeň... Nemali sme sex len tak maznacky haha... To je jedno ale ide o to, nemohla som nijak uškodiť tým 10 sekundovym orgazmom bábätku... Ci?

amelie2017
26. okt 2020

@aneta129 jasne, mna ani nenapadlo sa nad tym zamyslat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre