Odposluch srdiečka

tinushka13
5. máj 2012

Baby kedy ste skúšali po prvý raz počúvať srdiečko vášho drobčeka? Kedy ste zachytili prvé ozvy ?

anulik12
6. máj 2012

ahoj..čítala som,že stetoskopom sa dá srdiečko drobčeka zachytit okolo toho 20tt.škoda,to si budeme musieť ešte pár týždňou počkať 😢

elli333
6. máj 2012

@tinushka13 ja som počula okolo 14tt s angel sound 🙂

lola77
6. máj 2012

Ja som mala doppler a srdiečko sme počuli od nejakého 15tt...hoci v návode bolo napísané, že najlepšie počuť srdiečko v 21tt 🙂

tinushka13
autor
6. máj 2012

Ja mam odposluch Summer Heart to Heart.. ale až teraz som si všimla, že je tam písané od 21tt .. hmm.. tak to si sakra počkám ete teda riadne dlho ☹ ☹ ale vyskúšam okolo 14tt možno predsa len.... Inak neublíži to bábatku? Nemá to žiaden vplyv? 😉

hiva
6. máj 2012

my sme uz od 12 tt pocuvali angel soundom.... ale teda trebalo dlho hladat, kym sme ho poculi... i ked u nas bola ta sanca ze srdiecko najdeme trosicku vyssia, kedze vo mne biju 2 srdiecka, okrem mojho 🙂

hankakhomsi
16. aug 2012

a kde sa ta kupit ?? angel soundom

anulik12
25. aug 2012

@hankakhomsi ahoj.ja som pouzivala doppler.od 12tt sa nim da pocut srdiecko.ja som ho mala od 14tt a som velmi rada,ze som si ho kupila.bola som ovela pokojnejsia ked som mohla popocuvat srdiecko.objednala som ho z netu

tarapaper
11. okt 2012

ahojte tiez som to vcera prvy krat skusala ... ale nemozem najst srdiecko asi s tym zle manipulujem .... len sumenie a prdkanie a stikutku som pocula .---- dakujem za rady

laurika289
18. okt 2012

Ja som si kúpila monitor až teraz, pretože som bola nervózna či je všetko v poriadku a to som už 35 týždni. A neviem si to vynachváliť. Pretože ak sa mi niečo nezdá dám si ho na bruško a počúvam srdiečko a viem že je všetko OK. Ange sound dostaneš v BA v obchode Brendon, majú aj iné značky.

dimitra
27. júl 2017

@hiva ahoj, môžem sa opýtať, keď si čakala dvojčatá a pocuvala si srdiečko počula aunt asi ako?ja som dnes skúšala asi5 x a vždy počujem na pravo v strede nič a znova na ľavo, asi v stejnej výške. A zretelne. Tak neviem, pri synovi sim nič podobné nepostrrhla. Ďakujem

hiva
8. aug 2017

@dimitra ahoj... ja som pocula zretelne na dvoch roznych miestach tiez a sedelo to aj podla toho, ako boli natoceny na ultrazvuku 😉 ... jeden dole vlavo a druhy hore vpravo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre