Odber plodovej vody a pohlavie

jolacka
4. jún 2017

Babulky ktoré ste boli na odber plodovej vody povedali vám hned čo budete mať? či to bude chlapček alebo dievčatko .Dakujem

vydrnik
4. jún 2017

@jolacka presne urcenie pohlavie bude vo vysledku,ale ja uz som dopredu tusila co to bude,a lekarka nemala povedat,ale povedala,takze z vysledkou sa to len potom potvrdilo

jolacka
autor
4. jún 2017

@vydrnik a kolko to asi celé trvá ? A bolí to? dakujem

vydrnik
4. jún 2017

@jolacka zalezi ako kde,a tiez aj od toho kolko mamiciek tam je,ja som bola pred 3 rokmi na odberu kvôli veku,bolo nas tam 5 mamiciek bola som tam cele dopoledne,vysledok o 3 tyzdne,a ci ten vpich boli,u kazdej mamky inac mna to nebolelo

jolacka
autor
4. jún 2017

@vydrnik ja idem zajtra do Blavy na odber preto sa pýtam

vydrnik
4. jún 2017

@jolacka hlavne si zober nejake jedlo zo sebou a pitie,nam v SNV takto poradili aby zme vela hned po odberu nechodili,a mala som tu smolu,ze moj partner v ten den nemohol ist so mnou,a mala som zo sebou aj casopis,bola som objednana na 8 hod,a doma som bola kolem 13h.najprv urobila usg,potom postupne vsetky na odber a potom cakat v cakarni,a a po viac ako hod,kontrolny usg,pri bolestiach zme mali hned povedat,nekde pri tych odberoch daju zenu lezat na jizbu na gyn,oddel.doma potom kludovy rezim ak si zamestnana mali by ta dat na tyzden na pn,drzim Ti palce nech je vsetko oki,

jolacka
autor
4. jún 2017

@vydrnik dakujem za info

vydrnik
5. jún 2017

@jolacka ieje zac,co som vedela to som poradila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre