Očkovanie proti Covid-19

punkerka2510
4. nov 2021

Ahoj je tu niekto kto sa dal zaočkovat proti covid-19 a potom zistil ze čaka babetko bol tam nejaké komplikacie

janinah
4. nov 2021

Moja dcéra si to zisťovala,sú prípady zo sveta,ak si vieš hladať v angl. a deti sú zdravé.

mama_nikola
4. nov 2021

@punkerka2510 neboli ☺️

cubo2
4. nov 2021

nie, ziadny strach. budes v pohode, aj babatko bude. Zle by bolo, keby si nezaockovana dostala dostala covid vo vysokom stadiu tehotenstva, to by bol vazny problem

https://dennikn.sk/2272464/v-trnavskej-nemocnic...
https://www.ta3.com/clanok/199104/nova-studia-u...

tinka_1807
4. nov 2021

@punkerka2510 Ja viem len o viacerých, ktorí po očkovaní otehotneli. Komplikácie pokiaľ viem, zatiaľ nemajú 🙂 Ja som očkovana v tehotenstve a zatiaľ vďaka Bohu vyzerá byť všetko v poriadku ;) Ale radšej sa zaočkuj teraz, ako riešiť počas tehotenstva problém zaockovanosti, alebo následky Covidu (radím z vlastnej skúsenosti) . 🙂

miriemus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pseudomonas87
4. nov 2021

@punkerka2510 nič ti nebude, očkovanie nemá vplyv na plodnosť a ani neohrozuje dieťa, naopak protilátky chránia plod!
Oveľa oveľa horšie je ,keď tehotná dostane covid, poznám prípad, kedy pani, vyše 30 tt, skončila na kyslíku v nemocnici a moc dobre to nedopadlo.

goldmolly
4. nov 2021

Ahoj, ja som bola na prvej davke okolo ovulacie, v tom mesiaci som otehotnela. Druhu davku som si presunula na 14tt. Vsetko je v poriadku, nam sa babo dokonca podarilo po 16 mesiacoch snazenia( nepripisujem to ockovaniu ale liecbe stitnej zlazy, ale aspon vidno, ze ockovanie nema vplyv na tehotenstvo ani plodnost ) 😊 po ockovani ma 2 dni bolela ruka. Myslim ze to je lepsie ako skoncit na plucnej ventilacii niekedy v 3 trimestri.. mam za sebou velke sono v 21tt a vsetko je v najlepsom poriadku. Odporucam si na fb vyhladat skupinu o ockovani proti covid 19 - dojciace, tehotne a snaziace sa otehotniet. Tam je stastnych pribehov s uz narodenymi detickami az-az 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre