O koľko čísel sa vám zväčšili prsia?

pacica
27. feb 2012

ahojte zeny,mozno sa daktorym zenam bude zdat zvlastna otazka,ale zaujimalo by ma ,tie co mali malinke prsia o kolko cisiel sa vam zvacsili?a ostali vam tie prsia aj po kojeni?dakujem pekne

anjelicek26
27. feb 2012

Prsia sa po dokojeni v 90% vratia na povodnu velkost a este zacnu visiet, netreba si nic idealizovat.

desszi
27. feb 2012

ahoj, tak ja som mala pred tehu malinke (75A), pocas tehu mi narasti o jedno cislo na 75B a pocas kojenia som nosila podprsenky az 75D. Po kojeni su zase v povodnom stave, ale netrapim sa tym, ostali pevne a nevisia, co je super 😀 Takze zaver znie, ostali ake boli 🙂

stanislavao
27. feb 2012

prsia po ukonceni dojcenia su ovisnute a mala som pocit, ze este mensie, ako povodne boli. ale potom sa to "znormalizovalo", ale nezvacsia sa ani o jedno cislo. bohuzial.

monhla
27. feb 2012

Prsia po kojení nezostali "bohužial" vo väčšej veľkosti, no mne osobne sa zdá, že sú trošičku väčšie ako predtým /cca o pol čísla/. Ale musím oponovať anjelicek26, chvalabohu neovisli a to sme kojili celé noci do 17 mesiacov :D

jajona
27. feb 2012

pri prvom dieťati sa zväčšili asi o číslo, ale keď som prestala kojiť, tak zostali také ako boli predtým... a teraz pri druhom sa zväčšili asi o 2 čísla, ale keď prestanem kojiť, určite to zase pôjde do normálu. a u mňa ani nemá čo ovísať 😀

lucka1987
27. feb 2012

nekojila som tak neviem.. ale sesternica ich ma podstatne v horsom stave .. take visaky malicke ...

katren
27. feb 2012

mne sa zvacsili o cislo, ale mojim stacilo aj to malo, co som dojcila a ostali ovisnutejsie 😠 ....takze nosim push-up-ky 😉

martina2001
27. feb 2012

kámoška mala z ničoho Déčka a potom sa vrátili na to nič, len koža bola roztiahnutá tak to vyriešila silikónmi, mne sa zas nemám pocit že zväčšili ja mám klasicky Céčka aj pri kojení boli Céčka a nič sa s nimi nestalo, neovisli, ani nič podobné

tea333
27. feb 2012

ja som mala dost male prsia, take male B, bola som stihlejsia, pocas tehotenstva som presla na C a po porode na D. ale dost som pribrala, stale mam nejake kila navyse, a teraz uz sa lepia dalsie tehotenske. neschudla som na povodnu vahu, prsia ostali vacsie C-cka, teraz sa znova zvacsuju. takze u mna velka zmena.Po dojceni ale vzdy ostanu take placatejsie, ovisnutejsie 😒

li_la
27. feb 2012

No nebola som nejak extra obdarená nikdy, keď som kojila, bola som ako Pamela. Prsia sa mi zväčšili asi o dve čísla, do košíka podprsenky z tých čias by sa mi teraz zmestila hlava... 😀
A teraz? Neviem, kde sú moje prsia... zmizli... 😀

ellit
27. feb 2012

ja som mala 70A pred porodmi....v case tehu a kojenia som na 80D ale vzdy sa mi vratili CHVALABOHU naspat. Teraz pri tretom teda uvidim. Velmi dolezite je preve tyzdne po porode vydzrat a nosit pohodlnu podprsenku a to aj v noci.
A prsia po kojeni vzdy "ovisnu"...ale po case sa da, ze sa vratia aspon na 90% do povodneho stavu. Prsia neovisaju kojenim, ale tehotenstvom.

kilian
27. feb 2012

u nas uz len kozicka visi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkaaa69
27. feb 2012

Ja som vo 4 mesiaci a mala som B a teraz C+

Som zvedavá dokedy 🙂))

kacsik
27. feb 2012

ja som v 25tt a už pred tehotenstvom som mala košiky F :D dúfam, že sa po kojení moc nezväčšia alebo neovisnú, lebo ich budem mať po kolená :D

nextik
27. feb 2012

No... za Bcka pocas tehotenstva na C-D pocas kojenia skoro E 🙂 a teraz tam zostali vyzmykane cajove sacky ledva AA. Ale stalo to za ten zazrak 🙂 Vela stastia

tehula
27. feb 2012

pred prvym tehu 75B, po porode 75DD az E, po dokojeni asi 70A ovisnute susene slivky. po druhom porode 70DD az E, este kojim, no uz sa zmensuju momentalne take ovisnute mensie 70C.
Po dokojeni to bude zas des vyzuvana kozka. Planujem operaciu a silikony ked deti odrastu. pri tehu som pribrala len minimalne 10kil pri oboch, rodila som ako 64kilova, co bolo hned dole, no zial taketo skoky vo velkosti didin sa odrazili na kozi. Ale taka postava andersonky po porode bola fajn 😀

kokorunecka
27. feb 2012

Pred tehotenstvom som mala 75 A, na konci tehotenstva už 80 D a 80 D mám aj teraz ako dojčím... A neviem čo sa mi s nimi stane až dojčiť prestanem 😀 Mohli by mi zostať, mne by sa ľúbilo 😀

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domigb
27. feb 2012

Ako niekedy som mala pevné C teraz po dokojení asi ovisnuté B 😝 Nie je to plastika a ani pirula super prsia,že byť tehu 😀

ginger_fox
27. feb 2012

pred tehu 75D, pocas tehu 75DD a po skonceni laktacie sa vratili do povodneho stavu na 75D

silvia1603
27. feb 2012

Ja mám 2 deti a kojila som každé 2 roky. Pokaždé mi zostali väčšie ako som mala predtým. 🙂 Pôvodne som mala 70 B a teraz 75 D . Ale mojej kamarátke sa po kojení zmenšili až natoľko, že ich mala menšie ako pred tehotenstvom.... Myslím, že musíš počkať ako to bude pôsobiť na teba..😀

severankasr
27. feb 2012

mne sa vobec nezvacsili 80C pred tehu, pocas tehu to iste, aj po a stale...co poznam zeny s malymi prsami, tak aj o tri cisla vacsie...na mna to tehu nejako neposobilo asi... 🙂

meissa
27. feb 2012

Ja mam 75 A a vobec sa mi nezvacsili. Pocas tehotenstvo ani o milimeter a trosku ked som kojila,ale hned potom naspat 75 A 🙂 A to som sa tak tesila,ze ked otehotniem budem mat aspon o cislo vacsie :P

zuzka1.
27. feb 2012

pred otehu nijake, nemeratelne, v tehu 75C, pri kojeni 75D, po dokojeni aj stale doteraz 80C - mensie C 😉
moja sestra tak isto, po druhom porode co mala pred 11rokmi ,stale sa drzia na 80D😀 uz aby som druhe mala😀DD

cervena_ciapocka
27. feb 2012

Pred tehu 70-75A
počas tehu a kojenia 75C-D
po ukončení kojenia 75A ale sú menšie a "prázdnejšie" ako boli moje A-čka pred tehu

zajaciq
27. feb 2012

pred tehu 65 D-DD , v tehotenstve postupne na 70D E a kojace podprsenky som nosila 75 D. Teraz este dojcim a nosim uz opat poodne 65 DD 😎 . Prve dni po naliati prsnikov som mala strasne velke prsia, postupne sa to ale zmensilo nastastie, bolieval ma chrbat :( aha uz som docitala celu otazku, tak som trosku mimo, pardooon :P

cmulinko
27. feb 2012

ja som nedojcila,ale vdaka velkemu hmotnostnemu rastu som sa dopracovalak cislu,ze by som mohla kludne rozdavat 😀

lenka.s
27. feb 2012

u mna sa tehotenstvom ani kojenim nic nezmenilo, dufam, ze to tak ostane, aj ked kojit prestanem 🙂

zuzka38
27. feb 2012

zvacsili sa mi o 2 velkosti, a teraz ked kojim uz takme 11 mesiacov mam prsia mensie nez som povodne mala, skoro ako na strednej skole vyzeram :D

lenkacka
27. feb 2012

Ja som mala 75 B pred tehu a aj počas tehu. Po porode mi kus narástli,ale nie o veľa.Kojila som malú až do jej 18teho mesiaca-malé prsia ,ale veeeeľa mlieka 😀 . Prsia mám také isté ako pred tehu-pevnééé. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre