O aký kurz pre budúce mamičky v Košiciach by ste mali záujem?

danyelka88
30. máj 2017

Drahé naše budúce mamičky 🙂 v Košiciach by sme chceli zorganizovať kurz pre budúce mamičky. Aby to bolo efektívne, chceli by sme vedieť Váš názor, čo by Vás najviac zaujímalo. Mali by ste záujem o rozhovor s lekárom, výživovou poradkyňou či pôrodnou asistentkou? O akých témach by ste sa chceli porozprávať s kvalifikovanými ľudmi? Mali by ste záujem o ukážkovú hodinu jogy pre tehuľky? Tiež by od Vás bolo veľmi pekné dozvedieť sa, ktoré dni by Vám najviac vyhovovali. Či by mohol kurz prebiehať aj počas týždňa poobede alebo počas víkendu?
Každý Váš názor či reakcia určite pomôže 👍 😉

pininka
30. máj 2017

Na toto som cakala cele tehu, skoda ze som uz porodila.

vevetrdlo1994
30. máj 2017

Dobrý deň chcem sa spýtať co to znamená som či ee

evittam
30. máj 2017

@vevetrdlo1994 Tebe nestacia odpovede v jednej diskusii?! Prečítaj si pribalovy letak k testu. Mas na nom dve ciarky=pozitivny vysledok.

anaj44
31. máj 2017

@danyelka88 aka by bola cena

tak pre prvorodičky by bolo u zbytočne určite zaklad vybavička pre babatko .... čo je zbytočne kupovat čo nie

danyelka88
autor
31. máj 2017

@anaj44 ďakujem za nápad, cenu ešte neviem zatiaľ zisťujem o aké témy by bol záujem, čo by tehuľky najviac zaujímalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre