Nealko radler v 34. týždni

anicka246
9. aug 2013

Ahojte baby, myslíte si že nevadí keď si dám každý deň jeden nealko radler? Som vv 34tt strašne mi to teraz chutí ... Dúfam že to nevadí malému ..

freyjanr
9. aug 2013

@anicka246 neviem prečo by mal nealko skodit,ja zas stale pijem nealko huberta 🙂 chuti jak normálne šampanské a mne to teraz nenormálne chuti 🙂

usacek79
9. aug 2013

@anicka246 nealko radler je v podstate malinovka, takze to by si sa mohla pytat na barsjaku malinovku, ci neskodi 😅 skodi tak jedine vysokym obsahom cukru, ako kazda sladena voda...
ja si davam zhruba 2x do tyzdna nejake 2dcl ALKO radlera, v zivote mi to nechutilo a prave teraz mam na to sialenu chut, nuz tak si dam 🙂 aj v tom alko radleri je naozaj taky nizucky obsah alkoholu, ze to ani nestoji za rec a ak si niekto nedava denne 2-3 plechovky, tak to je uplne OK..
Mam znamu, ktora v zivote nepila alkohol a v tehu proste salela za pivom 😅 tak si obden davala nejake 2-3dcl - aj lekar jej to odobril (kedze mala vycitky..) 🙂 konkretne pivo obsahuje pomerne siroke spektrum vitaminov zo skupiny B, viac ako 30 mineralov a stopovych prvkov atd, takze to nie je len prachsprosty alkohol (toho tam je pomerne malo..)

andrejta
9. aug 2013

@anicka246 daj si v pohode, ja som ku koncu tehotenstva bárskedy švacla aj dva, čo mi to tak chutilo, hlavne keď bolo také teplo. Nepila som to pravidelne každý deň, lebo niekedy sa minulo a už sme nemali a nechcelo sa mi ísť kúpiť 😀

vanilia85
9. aug 2013

ja som v 21tt tehotenstva a tiez si dam nealkoholicke pivo sem tam,myslim,ze to az tak nevadi lebo najpiklad aj po slivkach by si nieco nafukala a preco by ich tehotna nemala jest? dokonca aj zo zuvacky ...sice sa aj v nealku nachadza nejaka ciastka alkoholu ale podla mna je to zanedbatelne..su mamicky ktore denne piju kavu ,dnes sa to bere ,uz celkom inak

mami.sk
9. aug 2013

ja som nikdy nepila pivo a odkedy som tehotná tak mám neskutočnú chuť na pivo. tak som si dala čapované nealko Birell a neviem sa ho dopiť 😀 😀 😀
málokde ale čapujú nealko tak si občas kúpim aj fľaškové. a radler si občas tiež dám, len sa mi zdá dosť sladké...

ribelina
9. aug 2013

@freyjanr a kde sa dá zohnať nealko Hubert? lebo ja som ho ešte nikdy nevidela a o pár dní sa vydávam tak by som si aj vypila :D :D nech nesedím nasucho

ivica1982
9. aug 2013

@ribelina ja som ho videla aj v Tescu napriklad 🙂

ribelina
9. aug 2013

@ivica1982 ďakujem, tak nakážem drahému nech mi zabezpečí že si aj ja niečo vypijem. keď nenájdem tak aspon bielu vineu v šampanskom pohári :D

freyjanr
9. aug 2013

@ribelina ja som ho videla v tescu,bille a kauflande.stojí okolo 5 eur ale ta chuť stojí za to.nájdeš ho na policke s normálnymi hubertmi ;) peknú svadbu prajem

ribelina
9. aug 2013

@freyjanr Ďakujem, tak to si ma potešila lebo ja milujem Hubert Deluxe na to sa teším že si dám keď porodím a odkojím :D Tak sa veľmi teším vychutnám si ho nikomu nedám ani deci :D

22beba
9. aug 2013

daj si v pohodke 🙂 ja som si sem tam dala aj malý pohar piva na pretravenie strasne dobre mi padlo

jankagun
9. aug 2013

@ribelina inak ten hubert deluxe mozes potom pit aj ked kojis 😉 nemusis cakat kym odkojis,je to male percento alkoholu ktore neprejde do mlieka,tak isto aj niektore vina a pivá

nihon7
9. aug 2013

ja som sem tam vypila aj riadny radler a nebol ziadny problem

nicolle21
9. aug 2013

netreba robiť z tehotenstva až takú vedu 😉 ja som si dala aj červené víno na tlak - dvakrát do týždňa sme si s chlapom spravili strik s colou a pili sme jeden napoly, aj pár radlerov som stiahla, keď už boli horúčavy a všetko v pohode.. 😉

trish31
10. aug 2013

@anicka246 uplne v pohode...ja si davam aj cervene vinko deci na tlak a obcas si dam aj pivko po jedle

Kludne si mozes dat

mamina2208
10. aug 2013

jasne daj si neboj bábu to neuškodí, ja som si sem tam keď mi bolo po jedle ťažko dala rezané pivko a všetko bolo ok.

livocka21
10. aug 2013

@anicka246 malemu neublizis.... daj si kludne co chces 🙂

luciaq
10. aug 2013

ja som si supla radlera den pred porodom a vsetko bolo v pohode. a nealko by nemalo ublizit ani tebe ani babatku podla mna

povuma
10. aug 2013

@anicka246 ja som už vypila tolko tých radlerov, že ani nerátam, minule som aj pivo mala, normalka alko.....víno a pivo s mierou kludne, nič sa nestane, a tebe bude lepšie 😎

miku1
10. aug 2013

@anicka246 Je to nealko....kľudne si daj 🙂 Nazdravie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre