Neadekvátne CTG. Akú máte skúsenosť?

lady511
3. okt 2011

ahojte maminy a tehulky ja som bola dnes na prvom CTG...a asi sa im tam neičo nezdalo lebo mám príst aj zajtra nič vaic mi nepovedali(aj ked som sa výslovne pítala)len mám na papieri napísané : CTG neadekvatne akcel
neviem čo to znamená viete mi poradit začínams a obávat či je všetko ako má byt..poradte ak ste mali takuto skusenosti dakujem

zewa11
3. okt 2011

@lady511 ja idem prvýkrát až v stredu,ale cítila si bábo vtedy že sa hýbe???možno spinkalo a preto sa im to zdalo ako slabá akcia na jeho vek 😉 neboj,držím palce

lady511
autor
3. okt 2011

ano hýbalo sa akože,,,stále sa dost hýbe,,,tak neviem v čom to može byt

strapco13
3. okt 2011

@lady511 to znamena ze pri skuske na podnet dietatku zacalo byt velmi silno a rychlo srdiecko...tak to chcu skontrolovat...mozno ho zobudili a babo sa nastvalo 😉 moze byt za tym aj obtocena pupocna snura
radsej nech to skontroluju

lady511
autor
3. okt 2011

aha nooo terazs a bojím ešte vaic a keby malo omotranu šnuru tak to čo s tým spravia????

lady511
autor
3. okt 2011

@strapco13 aha nooo terazs a bojím ešte vaic a keby malo omotranu šnuru tak to čo s tým spravia????

janinah
3. okt 2011

@lady511 budú sledovať,ctg aj niekolkokrat denne,moje teh. s 2xomotanou šnúrou skončilo cisárskym,ked ctg ukázalo,že už nečakáme....v 40tt to už bolo

strapco13
3. okt 2011

@lady511 budu sledovat ..pri najhosom cisarsky....ale uz mas krasny tyzden, takze sa neboj..len uz by si mala byt preistotu zbalena
ved na kontrole ziadaj sono, nech skontroluju prietoky, ako je pupocna snura..aj ked to uz poistovna nehradi /hradi len 3 USG za tehu ak nie je iny problem/..tak si radsej zaplat ak mozes

lady511
autor
3. okt 2011

zbalena už som pre istotu týžden🙂
len ako každaq buduca maminka sa bojím o drobca aby bolo všetko ako ma byt,,ja chodím do špecialneho centra na sono tak ak nebude niečo v poriadku hned tam pojdem alebo aj v nemocnici mi to možu spravit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre