Návšteva festivalu v tehotenstve

merteuil3
3. júl 2013

Čo si myslíte o návšteve festivalu v tehotenstve?

mia18112
3. júl 2013

@merteuil3 No neviem, ci je takato udalost vhodna zrovna pre buducu mamičku. Ak sa na to citis, a je Ti fuk riziko masy ludi pokope, pripadne to, ako taký hluk zvladne babo, tak kludne chod. Kazdy ma svoju hlavu. Preco sa pytas na nazor druhych???Ak tam chces ist, tak nepotrebujes povolenie od nikoho.

dazdovka
3. júl 2013

Ahoj, ja som zazila aj zly festival, aj dobry. Tehotna. Zo zleho (fetaci, ozrani, ziadne sprchy, zla bezpecnost) som utekala co najskor prec, na dobry sa teraz vyberieme aj s drobcom (pohodafestival).

merteuil3
autor
3. júl 2013

@mia18112 Pýtať sa môžem na čokoľvek, nie? Aj čo si myslíš o globálnom otepľovaní a jeho vplyvu na tehotné napríklad. Človek si získavaním informácií rozširuje svoje obzory. Ale vďaka za tvoj príspevok.

merteuil3
autor
3. júl 2013

@dazdovka Presne na ten mám namierené 🙂 Len tak pozvoľna bokom počúvať dobrú hudbu a užívať dobrú atmosféru. Ešte pre upresnenie - rozhodne tam nemienime nocovať. To sa pekne odoberieme domov 😀

billam
3. júl 2013

@merteuil3 pokial ideš len na pár hodín, nie na dva-tri dni vkuse, kde už potrebuješ aj nejakú hygienu, tak je to ok. Zbytočne nejedz nejaké olejove ciganske a radšej si so sebou zober fľašu mineralky, nekupuj tam tie patoky, aj keď sú nealko.

merteuil3
autor
3. júl 2013

@billam Jasné, natoľko som uvedomelá 😀 Na pár hodín a dodržiavanie vhodného pitného režimu je nutnosť samozrejme 🙂

trish31
3. júl 2013

@merteuil3 pokial by mi nebyvalo zle z tepla,tak na Pohodu idem urcite.Ale kedze mi v poslednej dobe zle z tepla byva,zostavam doma.Kam sa chystas?

sonagolisova
3. júl 2013

@merteuil3 nevidim dovod neist, tehotenstvo nie je choroba 🙂 ked budes bokom, co planujes tak nevidim dovod neist..ja som bola na koncertoch aj v 6-7 mesiaci a deti su v pohode obe 🙂 len som si davala na seba pozor... dokonca som bola v 5-6 mesiaci na Oktober feste v Mnichove. ..zena neprestava zit kulturny zivot len preto , ze je tehotna 🙂 takze opatrne a super zazitok aj malinkemu 🙂

trish31
3. júl 2013

@merteuil3 uz citam,ze ides na Pohodu a nebudes tam ani spat,takze jasne,ak sa cits dobre,chod a zabav sa...ja sa chytam v auguste na reggae festval,tiez len na par hodin,mam to autom kusok...

stardust
3. júl 2013

pokial nemusi chodit casto na zachod, tak preco nie 😀

merteuil3
autor
3. júl 2013

@trish31 Na Pohodu 🙂 Ja znášam celé tehotenstvo úplne v pohode. Žiadne ťažkosti, žiadne vracanie, absolútne nič 🙂 Cez víkend sme sa vrátili z Chorvátska - mne ani teplo neprekáža. Pre objasnenie ešte dodám, že na priamom slnku som sa neslnila. Pekne v tieni po celý čas 🙂 A ak na slnku, tak zahalená, s klobúkom na hlave, opaľovací faktor 30 a dostatočný pitný režim.

merteuil3
autor
3. júl 2013

@stardust Nie 🙂 ani toto ma nezaťažuje 🙂

merteuil3
autor
3. júl 2013

@trish31 My pôjdeme v auguste na Grape 🙂 Tak verím, že si obidve oba festivaly užijeme 🙂

merteuil3
autor
3. júl 2013

@sonagolisova Moja reč 🙂 Tiež to takto vidím 🙂 Ďakujem za pozitívny príspevok 🙂

trish31
3. júl 2013

@merteuil3 ani mne do 20.tt slnko neprekazalo,to sa vsetko moze zmenit,samozrejme Ti to nezelam 🙂 Mne je luto,ze tento rok Pohodu zmeskam,kazdy rok som isla....

dazdovka
3. júl 2013

@merteuil3 mali sme stan v sektore rodicov s detmi, je to oaza bezpecia 24hod strazena, mas extra naramky, bz kt ta tam nepustia, hygiena super, galony pitnej vody v sektore, kludna zona... Hlavne nech mas niekoho (chlapa), co ti bude robit doprovod a oporu vo vsetkom...

merteuil3
autor
3. júl 2013

@trish31 Tak ostatné ročníky už snáď budeš môcť absolvovať 🙂

trish31
3. júl 2013

@merteuil3 to je este daleko

merteuil3
autor
3. júl 2013

@dazdovka Vďaka za info 🙂 Dúfam, že aj ako tehotná môžem ísť do sektoru rodičov s deťmi 😀 Tie extra náramky ste nejak ešte dodatočne kupovali? Alebo ako sa k nim dostať? Samozrejme idem aj s manželom 🙂

trish31
3. júl 2013

@merteuil3 mne sa Grape moc nepaci,ak by som opat isla tak len na par hodin....Pohoda je proste naj

trish31
3. júl 2013

@dazdovka to fakt je tam sektor rodicov s detmi?Som ani nevedela

merteuil3
autor
3. júl 2013

@trish31 jasné 🙂 Pohoda je naj 🙂 my sme boli na Grape, keď tam boli Royksopp a ideme pozrieť teraz kvôli NERO. V podstate čisto len kvôli obľúbenej hudbe 🙂 Ale Pohoda to je o niečom inom 🙂

cvikla969
3. júl 2013

ja som tiez na zaciatku tehu bola na koncertoch(aj fest by som brala),nie v prvom rade a nevierskala som ako sialena ale bola,no a ked som uz bola gulatejsia tak som sa bala ako by babo reagovalo a tak som cakala mm doma 😉

janeita
4. júl 2013

@merteuil3 ja som mala ist tento rok stvrty krat po sebe na festival (nie na slovensku) ale ked si predstavim tu masu ludi, ozranov tak radsej neriskovat 😒

dazdovka
4. júl 2013

@trish31
@merteuil3 ten sektor je uplne super, su tam aj osobitne toalety, leharo v tieni pre deti s vybavenim - omalovanky, hracky, nastroje, plastelina, workshopy pre deti, horuca aj studena pitna voda atd... Ja som tam bola ako tehotna, ale bolo to uz na mne aj vidiet, pytali sme si pri vstupe do rodinneho sektora naramky, bez nich sa tam nikto nedostane. Minimalne sto stanov - rodicov s detmi tam bolo a parada, uplne profesionalne zabezpecene, domyslene do detailov, ja by som ani na iny festival nesla, je to vysoky nadstandard v tomto smere 🙂 🙂 🙂
Manzel mi robil cestu, ked sme sli na Portishead, lebo uz vecer potme ludia kadetade posedavaju a tiez som sa bala, ze headlineri budu mat najvacsie publikum, ale uplne pohoda, boli sme pred podiom cca 10 m, pokojny dav, uzasne bolo, na Pohode je super aj to, ze spolocensky unavenych ludi chodi preberat zdravotna kontrola, pomahaju im do relax stanu, kde na nich dozru, kym sa nedaju dokopy, odpadky sa tiez zbieraju denne a ziadne sklene predmety nie su dovolene, ma to vysoku uroven.

katie555
4. júl 2013

@merteuil3 ako v moderacii podla mna mozes kam chces ......ja osobne som pocas tehu bola na koncerte a pohodicka, tiez olympijske hry a aj napriek davom sa to v pohode dalo..Rok predtym sme boli stanovat a boli s nami dve tehotne kamosky - a nemali ziadne problemy, myslim ze z jednou sme neskor boli potom este na megakoncerte...
pokial mas bezproblemove tehu , tak preco nie ...
uzi si to

migulienka
4. júl 2013

Ja som sa vrátila z Topfestu🙂 a to topfest považujem za agresívny... a už som bola tehotná na žákovicopen a malá mi sedí absolútne ok na kolenách a počíta, čo čítam🙂 Akurát ten vzťah k hudbe má riadny 🙂 A užila som si to vždy aj s cigánskou a pod. akurát moc ďaleko od pódia, ale stálo to za to! Prajem pekný festival, a netreba sa zaťažovať hlúposťami. aj tak je asi najpodstatnejšie, ako sa cíti mamička (a myslím tým aj psychicky). Takže, nech je to len pohodaaaaaa.

mazurienka
4. júl 2013

Kludne choď na festival ja som chodila aj na koncerty aj festivaly len potom ku koncu tehotenstva mi vadila hlasná hudba a hlavne tie vibrácie z nej...ale myslím,že na bambulách sa nič nepodpísalo...ono ide o to ,aby bola mama šťastná a tým pádom je aj bábo v brušku šťastné...a inak na triezvo je to celkom iný zážitok taký festival 🙂 aspoň ja som sa dobre pobavila vždy 😉

trish31
4. júl 2013

@dazdovka to je super vediet....vsetko zalezi od toho,aj ako sa tehotna citi,kamoska bola s nami minuly rok v 6.mesiaci normalne 3 dni,spala v stane s muzom,vsetci sme uz spali a ona o 4 rano este behala hore dole 😀

lenkaks
4. júl 2013

@merteuil3 rozmyslas nad Pohodou? 😀 mňa strašne láka a ak kamoska zozenie lístok,idem určite 🙂 skákať nebudem,pozor si budem dávať veľký a verím,ze všetko bude v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre