Náladovosť a neustále nervy počas tehotenstva

katarinakacka1993
8. máj 2020

Ahoj aj vy ste pocas tehotenstva tak strasne haklive na vsetko?lebo ja uz si pripadam naozaj velmi zvlastne vsetko ma neskutocne vytaca😬a drzi ma to velmi dlho este aj potom neviem uz co s tym lebo si myslim ze to ani babetku nerobi dobre ale jednoducho neviem to ovladat a byt v klude.

evinka3007
8. máj 2020

Určite to nie je dobre ani pre babatko, vsetko s tebou preziva a vnima, no nie je to dobre ani pre teba...skusala si napriklad magnezium, guajacuran? Mala som tiez "na nervy" cele tehotenstvo ale snazila som sa to zmiernovat aspon takto...skus sa mozno poradit s lekarom o tom...

jajka71
8. máj 2020

@katarinakacka1993 je to uplne normalne, hormony robia zazraky bez ohladu na "povodny" temperament zeny...su zeny, ktore si tehotenstvo pozitivne uzivaju a vznasaju sa na pomyselnom oblaciku, ale vela zien je vo vyvrtke a partner i okolie sa nevie dockat, kedy zena porodi (no zvycajne to este nejaky ten piatok este potrva....na dieta to vplyva, su studie ktore to porovnavajj s nathrelom dietata, s rezimom spanku dietata po narodeni ci s placlivostou, prezivani a emocionalite dietata. Pozor vsak na zdravie tehulky, lebo skodi tym aj sebe. Treba si najst povoleny doping, ktory pomoze sa ukludnit a zaroven tehulke ani dietatu neuskodi.

saskia_98
8. máj 2020

Ja som bola cele tehotesntvo jak besny pes 😂 strasne mi vsetci a vsetko vadilo a maly ked sa narodil bol taky kľuďas, že som poriadne ani nevedela že ho mám. 🤷🏻😄

katarinakacka1993
autor
8. máj 2020

😃tak neviem ci toto vobec spomenut svojej gyn.este si bude mysliet ze mi preskakuje ja len nechcem aby s toho mala mala neake nasledky😯ja uz nad vsetkym stresujem uz aby sme mali po...

bazalka1
8. máj 2020

@katarinakacka1993 joj moja ja som tiez jak cirkus na kolieskach....posledne dni ma hocico vie vytocit a potom zase revem 😂 vcera som revala len preto ze mi vkuse zvoni telefon ci som este neporodila 😂 a potom som revala ze zato revem 😂
Ale velakrat zistim ze mam tieto stavy z toho ze malo pijem....jak som dala dva pohare vody tak sa mi ulavilo...niekedy zaberie sladke...no len na tu vodu si musim davat pozor 😃

diewcatqoo
8. máj 2020

Ano, bola som otrasna v tehotenstve. Vytocilo ma vsetko, ale ze fakt vsetko a najviac zo vsetkeho ma vytacali deti. Ked som cestovala v mhd a zacalo tam plakat dieta, vystupila som, lebo som sa od nervov hryzla do jazyka, aby som tej matke nevynadala, nech si skludni decko. Potom som prisla domov a plakala som, co som to za cloveka a aka otrasna matka budem :D
Posledne tyzdne tehotenstva som mala chut vsetkych pozabijat, ked mi kazde dve hodiny zvonil telefon, ci som este neporodila. Niektorych som si vtedy tak pohnevala, ze dodnes sa mi uz neozyvaju :D
Podotykam, ze som takmer cele tehotenstvo brala obrovske davky magnezia a na nervy to nemalo ziaden vplyv 🙂

linki90
8. máj 2020

@katarinakacka1993 joj to ako keby o sebe citam 😀 tiez som ale strasne nervozna vsetko komplet ma vytaca kazda somarina ,smietka, vlas,bordel na zemi a najhorsie ze sa nevladzem po to zohnut uz a zdvihnut tak co si mam kupit na ukludnenie teda? Lebo magnezizm mam ale ten praskovy od gynekologa na krce a tvrdnutie brucha tak ci je aj na nervy 😀 minule mi doniesol chlap daky sedatif pc to mu poradila v lekarni ze to je bezne ze zeny su nervozne no neviem ci to brat ked na letaku ze po porade s doktorom zas babu uskodit nechcem :/ a musim sa kludnit fakt ak to ma vplyv na babo nechcem aby bol nervak aj on a placlivy

saskia_98
8. máj 2020

@linki90 to je len blud ze ked si ty nervna budes mat take aj dieta .. Ja som bola cele tehu podrazdena na vsetko a kazdeho a maly ked sa narodil, plakal mozno 2 krat lebo som sa pozabudla mu dat kazde 4 hodiny jest a stacilo ze som to pretiahla o 10-15 min a plakal.. Inac to bolo male usmiate klbko co v jednom kuse spalo. 🤷🏻😁

linki90
8. máj 2020

@saskia_98 no bodaj by som aj ja mala take stastie a mala kludne babo 🙂 no vsak uvidime

veronika1234512345
8. máj 2020

@saskia_98 kiež by to bol môj prípad 🙏😂

lentilkaxxx
8. máj 2020

Práveže vôbec nie som nervózna, navyše to by môj manžel ani nevydržal. Adrenalín mi zdvihnú akurát tak využívačná bezchrbtová švagriná a zákerná diktátorská svokra. Ale to bolo aj pred mojím tehotenstvstvo a takto dvíhajú tlak všetkým naokolo, kto im nechce otročiť.
Obávam sa, že až sa malé narodí, bude po kľude.... 🙂

monky123
26. máj 2020

@katarinakacka1993 veľmi dobre viem o čom píšeš. Aj mňa čokoľvek dokázalo vytočiť do extrémnych výšin. 😀 Ale dcérka je absolútne v poriadku, kľudná a usmievavá 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre