Nakupovanie výbavičky pre bábätko

martina2805
26. aug 2020

Ahojte v akom mesiaci ste zacali nakupovat veci pre bábätko

nini1010
26. aug 2020

Cca v 6

miskooo1987
26. aug 2020
miskooo1987
26. aug 2020

@martina2805 asi ako prvé sme riešili ktorá porodnica...

reni666
26. aug 2020

Keď mi povedali pohlavie na 3Dčku

diana999
26. aug 2020

Tak od 5-6

havana40
26. aug 2020

No pri prvom to bolo v 6-7 mesiaci dajme tomu ze som sa nikam.neponahlala a nemala tolko vydavkov. Teraz cakame druhe a kedze termin mam 4.10 a moze sa stat ze moze ist aj skoe tak som to nenechavala na nahodu. Prvy ide teraz od septwmbra do skoly takze som vedela ze mesiac august bude pre nas narocny co sa financii tyka a tak som si to proste rozplanovala dopredu. Zacala som nakupovat od 4 mesiaca postupne vzdy nieco. A kedze uz pri prvom som si hovorila ze ak budem mat niekedy druhe tak si zacnem robit v tehotenstve zasobu panpersiek pretoze tyhc nieje nikdy dost 😀😀 tak aj bolo. Kazdy mesiac povinne som nakupila 1-2 baliky plienok 🙂

brezza
26. aug 2020

@havana40 no uz len dufat, ze nebude mat na tie plienky alergicku reakciu co sa pri pamperskach stava vela detom.

jeliz59
26. aug 2020

Cca 7

havana40
26. aug 2020

@brezza no prvy nemal takze uvidime. A ak by aj mala viem ich posunut dalej aj ked uz nie za taku cenu ale vzdy sa nieco najde 🙂

brezza
26. aug 2020

@havana40 ja malemu davam ine plienky, tak neviem porovnat, ale poznam viac mamiciek co pampersky museli dat prec. Zevraj su uz nejake ine ako boli cca tri styri roky dozadu.

jabuducanevesta
27. aug 2020

ja som kvoli pamperskam a inym znackam umelych plienok latkovala a nebol odvtedy problem. vecicky som dostala celu komplet vybavu, asi 4mes. pred porodom som si ju potriedila, vyprala, vyzehlila, nachystala aj latkove plienocky a ich celu vybavu /chcela som latkovat uz pocas tehu, len som dva mesiace cakala, kym sa vzijeme s malym a najdeme si rezim/

lucinka1988
27. aug 2020

@martina2805 veci na oblečenie až ku koncu 7. mesiaca, nemala som sa kam ponáhľať..Ostatnú výbavičku v podstate tiež až tak nejak..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre