MUDr. Slezák - 35 eur za morfologické sono

babulkovo
10. júl 2014

Moja doktorka mi na výmenný lístok napísala meno a kontakt na p. Slezáka, u ktorého sa mám objednať na morfo. Cena za vyšetrenie je vraj 35 €. Viete mi niektorá povedať, čo táto suma obsahuje? Ako dlho u Vás prebiehalo vyšetrenie? Ďakujem

sabina1975
10. júl 2014

@babulkovo podla mna je morfo ultrazvuk kontrolny ultrazvuk v 20tt a ten je hradeny zo zdravotneho poistenia preto by si zan nemala platit

sunday1
10. júl 2014

@babulkovo Dr Slezák je vynikajúci odborník, uňho máš istotu, že ťa vyšetrí poriadne. Skontroluje všetky kostičky dieťatka, fungovanie orgánov, proste či je všetko ok. Áno, sú ultrazvukári, ktorí to v indikovaných prípadoch robia bezplatne, ale štandardne je to spoplatnené. Ja som s dcérkou bola u Dr. Čunderlíka, k nemu pôjdem aj onedlho. On je ale ešte oveľa drahší ako dr. Slezák, takže to, či je drahý alebo nie, ťažko povedať.

jana121212
10. júl 2014

@babulkovo mne tiez moja doktorka kazala objednat sa k tomuto lekarovi. co som si pozerala fora, tak vysetrenie by malo trvat okolo hodiny, pomera kosti a prejde jednotlive organy. a zevraj zvykne vytlacit aj jednu fotku. ci sa da ist niekde na morfologicky ultrazvuk bezplatne, to neviem

lin123
10. júl 2014

Dr. Slezak je odbornik, na zaciatku Ti ukaze 3D a vytlaci fotku a potom spravi morfolog., trva to asi hodinku ...vsetko ukaze , vysvetli...

zuzkamacken
11. júl 2014

trva to asi 20minut, ani nie.. slezak je super cize by som 35eur neriesila...

fifla
22. aug 2014

my sme boli v I. trimestri na ultrazvuk minulý piatok a platili sme 23 EUR. Bolo to uplne profesionalne a velmi odporucam. Trvalo to cca 25 minut a vsetko pomeral a poukazoval

petrarac
22. aug 2014

ja som bola u neho asi pred rokom, fotku sme za tu cenu nedostali ale mozno by mi ju vytlacil keby som si pytala. trvalo to asi 20 minut a nazaver sa opytal ci chcem vediet co to bude: chcela som vediet a bola som taka stastna ze som na fotku aj zabudla 🙂 inak vpohode, taky velmi kludny, tichy ale sympaticky clovek..

81katy
18. sep 2014

dievcata, a mozem sa spytat kde ste boli u Dr. Slezaka? V Petrzalke ?a ako dopredu sa treba u neho objednat.?mam tiez doporucenie od mojej gynekologicky a dala mi tam ze mam ist medzi 20 oktobrom a 10 novembrom.
dakujem

m3693
19. sep 2014

@81katy ja som u neho bolaa v petrzalke na strencianskej v suterene na konci zelenej chodby. Musela som sa objednat a pytala sa ma kedy by mi to vyhovovalo aj den aj cas bola som uz neskoro v 24 tyzdni lebo moj byvaligynekolog na to kaslal tak mi to dost surilo a vyhoveli mi aj v datume aj v case koli priatelovej praci az na piatu poobede.

tamarka9
20. sep 2014

@m3693 ahoj, ja idem k nemu buduci tyzden, chcem sa opytat, ako dlho trvalo vysetrenie a dal ti aj nejaku fotecku? A moze ist aj manzel, ze?

m3693
20. sep 2014

@tamarka9 ahoj mno ja keď som sa objednávala tak som sa pýtala že či môže ísť priateľ A že jasné že je to samozrejme mal tam aj vlastné kreslo hneď pri mne aby všetko videl. Trvalo to asi 20 minút A prešiel úplne všetko zrátal nám prsteky na obidvoch ručička aj nozickach 🙂 ukázal srdiečko pozrel nostek úplne všetko A vysvetľoval čo kde je povedal nám že čakáme dievčatko A fotku sme dostali iba jednu lebo mala sa akosi nechcela fotiť A vždy mala rúčku pred sebou alebo ak vás drobec bude dobre otočený tak určite urobí aj viac 🙂 neľutujem že som si ho vybrala 🙂 budeš spokojná

81katy
22. sep 2014

m3693 dakujem, tak mu tam skusim zavolat a objednat sa.

81katy
22. sep 2014

@m3693 dakujem, tak mu tam skusim zavolat a objednat sa hned na zaciatku. a gratulujem k dievcatku

m3693
22. sep 2014

Potom daj vedieť ako ste dopadli 🙂 A či si spokojná A ďakujeme 🙂

aber
22. sep 2014

Ahojte ja idem K nemu 29. 9.14 a som pokojná, veľmi dobré recenzie má

conjugata
25. sep 2014

Baby je to geniálne morfologické sono. Robí tam s jednou doktorkou, ktorá je tiež špičková.
35 Eur za morfologické sono je hádam najmenej v Ba a zároveň obrovská kvalita.
Ak máte záujem mám kontakt.

aber
25. sep 2014

@conjugata prosím ťa koľko to trvalo? Dostala si aj fotku? Videla si tvaricku?

81katy
26. sep 2014

Ja idem v pondelok vecer o osmej, mala som sice ist az za tri tyzdne ale vcera mi volala lekarka ze triple test je pozitivny, takze idem uz v pondelok.

81katy
26. sep 2014

@aber vidim ze aj ty ides v pondelok, tiez ta objednali na poobede/vecer? lebo ja idem az vecer o osmej.

conjugata
26. sep 2014

@aber Aber Ahoj. Všetko maximálne ok. Nielen tváričku,ale celé telíčko, vnútorné orgány, fotka....tatinko je prítomný...absolútna spokojnosť...a podstatné je, že nielen komercia a prachy, ale hlavne odbornosť...odporúčam......!!! k Dr. Ruakvicovej z Kramárov..ona je Slezáková škola.....paráda..pošlem tel.kontakt

aber
29. sep 2014

@81katy ja som bola dnes O 18.30 A nedopadlo to moc dobre, uvidím V stredu ako mi vyjde genetika a v piatok idem na kontrolné sono

81katy
30. sep 2014

@aber tak to ma mrzi, ale urcite to bude dobre. My sme sa na rad dostali az o deviatej vecer, ale doktor bol velmi mily, podla vsetkych tych merani by to malo byt v poriadku ale ako povedal chromozony sa nedaju pocitat zo sona. Ale spolieham sa na to ze nic co by sa vymikalo standardom nenasiel. Dnes si chcem zavolat este mojej doktorke co ona povie na tie vysledky a potom genetika.
Ale drzim palce nech ti to dobre dopadne.

81katy
30. sep 2014

@m3693 musim povedat ze doktor bol super, vysvetlil, ukazal, tiez sme ratali prsty na rukach, aj ked to bolo zlozitejsie lebo babo nechcelo ukazat jednu ruku - doslova si na nej lezalo, dostali sme aj fotku a chrobaka do hlavy, lebo podla vsetkych merani by to malo byt ok, ale, ...... Mala som pozitivne triple testy kvoli veku na downov syndrom, ale lekar nenasiel nic co by to ukazovalo.

m3693
30. sep 2014

@81katy tak super som rada že sa ti páčilo 🙂 K tým testom sme na tom rovnako nie koli veku ale screening mi vyšiel 1:35 na downov syndrom ale podľa meraní tiež nič nenašiel teraz idem vo štvrtok na sono V 30 tt tak uvidíme ale podľa mňa by to na uzv videl veď je to špičkový lekár. No aj profesionál sa môže zmylit ale tie testy sú podľa mňa celé zle neviem načo sa robia keď sú nepresné
tým by som sa na tvojom mieste netrápila. ja som s ním potom mala aj konzultáciu na túto tému A že mám sa riadiť uzv tak držím palčeky 🙂

81katy
30. sep 2014

@m3693 ja som mala screening 1:90, on vsetko pomeral, ukazal, vravel ze aj pupocnik ma 3 cievy, co je fajn, ziaden rastep nenasiel, aj srdiecko sa javi v poriadku. ale povedal mi ze do chromozonov on nevidi cez sono, takze preto ten chrobak v hlave. Na druhej strane sa nam znizilo riziko T21 z 1:90 na 1:1407. Moja doktorka mi povedala ze je na mne ci chcem ist na genetiku a amnio. A dalsi ultrazvuk mam u neho za 3 tyzdne cca. Tak neviem.

m3693
30. sep 2014

@81katy na amnio by som nešla len koli tomu mne sa tiež znížilo na 1:1345 A upravené riziko 1:4481. podľa mňa by to zistil veľa som O tom čítala A sú rôzne znaky DS napríklad kratšia nosovu kosticka ruky A je toho viac A na ultrazvuku by si to určite všimol 🙂

81katy
30. sep 2014

@m3693 mne to riziko pozadia islo na 1:423 a upravene riziko na tych 1:1407, ale uprimne neviem co znamena to prve riziko. Ak sa mozem spytat na geneticku konzultaciu ides? alebo si bola? lebo ako som citala ine diskusie tak je to o tom ze sa pytaju na choroby v rodine a pribuzenske vztahy a to je asi tak vsetko. A neviem ci toto chcem teda absolvovat. Takato "konzultacia" mi pride zbytocna.

m3693
30. sep 2014

@81katy vies co pustila som to z hlavy mala som na prd gynekologa neodporucil mi amnio a ani genetiku a ked som sa na to pytala sa ma opytal ci som ochotna za to zaplatit nie male peniaze a tak ze nie ved naco na amnio by som nesla koli riziku potratu a aj keby mi vysli testy zle tak malu by som nedala prec. A genetika ako hovoris same otazky a kedze u nas v rodine nikto nemala ani DS ani razstep tak som nesla. Teraz vo stvrtok mam uzv v 30 tt tak uvidim co nam povedia ale verim doktovi ze ked tam nic nevidel ziadny naznak downa tak sa nebud znepokojovat. Pusti to z hlavy vysledky aj tak uz neovyvnis 🙂

81katy
30. sep 2014

@m3693 mas pravdu, teraz vecer to na mna nejak tak vsetko dopadlo, vsetok stres z poslednych dni a citim sa ako by ma presiel parny valec. A toto nechcem aby to babo prezivalo, urcite to nie je ani pre neho dobre. Ja idem na dalsie morfologicke sono 22.10, to bude 21 tyzden a ked nebolo tento tyzden nic zvlastne, asi sa to velmi nezmeni. Od zaciatku som nejak bola presvedcena ze to babo je chlapec, ani neviem preco, ale bola som si ista ze to tak je, a doktor nam to vcera aj potvrdil, a tak isto niekde vnutri citim ze bude vsetko ako ma byt, tak to tiez asi tentokrat necham na ten moj pocit. Ale dakujem za podporu a pochopenie. 😉 Drzim palce na ultrazvuku, ak sa ti bude chciet tak daj potom vediet ako si dopadla.

tslobik
30. sep 2014

tých 35€ je naozaj málo. Ja som bola pred 3 rokmi v BA a platila som myslím 70€ a viem, že sa platí aj 100€. Ale bola som max.spokojná s odbornosťou, prístupom aj s výsledkom 🙂 . Držím palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre