Môžu tehuľky chodiť na športové zápasy ako diváčky?

jasin
7. jan 2012

Ahpjte, myslite si ze je vhodne aby tehulky chodili na sportove zapasy ako divacky???
Dakujem.

vefi89
7. jan 2012

@jasin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 však to nie je prenosná infekčná choroba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jasin
autor
7. jan 2012

@vefi89 viem len mi pripada divne ked sa pomedzi to mnozstvo ludi ma motat zenska s bruchom...

gumimaci
7. jan 2012

@jasin no ked to nebude zrovna spartak vs. slovan , kde by si mohla jednu schytat, tak to je ok 🙂 🙂 ako tehotna som bola aj v kine, aj v divadle, aj na leteckych dnoch a nikomu sa nezdalo divne, ba bolo nas tam pupkatych viacej 🙂

vefi89
7. jan 2012

@jasin ja nevidím problém... 😉

sssimi
7. jan 2012

Ja som chodila na futbal, vodné polo a ako tak uvažujem, tak neprichádzam na nič na čo by tehotná nesmela ísť 😉

kiwi82
7. jan 2012

ahoj, no ja by som zvážila, podľa druhu športu. na hokej by som asi nešla, lebo na štadióne je chladno, mohla by si prechladnúť. okrem toho sa púšťa pomedzi hru hlučná hudba a aj fanúšikovia používajú bubny, rapkáče, trúbky.... no fakt dosť hlučné, viem, lebo som predtým chodila s mangelom pravidelne na extraligu. ale to je len môj názor 😉

sympa1
7. jan 2012

@jasin bez problemov...ved keby si sa necitila dobre mozes kedykolvek odist

tea333
7. jan 2012

No nesla by som na slovanisticke zapasy sadnut si medzi hooligans so zapalnymi flasami 🙂
Ale inak nevidim problem. Ak by ti vadil hluk, mozes odist

boise
7. jan 2012

@jasin ja napr na hokej v pohode, ale v BA...tu na novom zimaku nie je taka kosa...vo zvolene ale napr kosa je, tam by som uz nesla, do popradu zas ano...to je indivindi, treba skusit, vsak odist mozes kedykolvek 😉

macamac
7. jan 2012

@jasin ale veď ženská s bruchom je krásna 🙂 teda-hlavne,ak je v ňom mimi🙂 prečo by to malo byť divné? 😉

6mia6
7. jan 2012

My sa tiež gulame vsade kde sa da.hádam nebudem sediet doma

stardust
7. jan 2012

pokial sa nechystas provokovat holohlavych fanusikov toho druheho druzstva, tak preco nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre