Môžem piť zázvorový čaj v 9 týždni?

jolie13
14. feb 2012

baby môžem piť zázvorový čaj proti silnej chrípke keď som cca v 9tt???? 😒

locko007
14. feb 2012

@jolie13 Ja som pila zázvorový čaj práve proti tehotenskej nevoľnosti, takže myslím, že môžeš. 😉

bobi3
14. feb 2012

áno, práve ten sa odporúča, mňa z neho síce napínalo, no teraz si ho už občas dám tiež, najlepšie s citrónom 🙂

kacsik
14. feb 2012

Samozrejme, ja nič iné ani proti chorobe neberiem, len sa nalievam čajom...dokonca som 4 mesiace vkuse pila zázvorový džús a cmúľala zázvorové lízatka proti nevoľnostiam 🙂

adlani
14. feb 2012

ja som citala ze sa moze max 1-1,5 g zazvoru pocas tehotenstva, nie viac - hlavne v prvom trimestri... ale ten caj je asi v pohode, to len keby si nejake tabletky zazvorove brala, alebo kandizovany zazvor...

jolie13
autor
14. feb 2012

ďakujem pekne za rady... 🙂 ja práveže nevoľnosti nemávam...len máličko,ale niečo na mňa lezie takže preventívne si chcem dať aspoň ten čajík... 🙂

zuzikak
15. feb 2012

zo zazvorom sa to hlavne v prvom trimestri nesmie prehanat ale pokial je to cajik (co je v podstate len vyluh z nastruhaneho) a este k tomu preventivne, tak to je uplne v pohode. Pridaj si do toho citron a med a mas vitaminovu bombu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre